Oblíbené magnetické řasy nejsou laciné, ale ušetří spoustu času

Ne každá z nás dostala od přírody do vínku dokonalé husté řasy, díky kterým je náš pohled smyslný a hluboký. Mnoho žen se bohužel chtě nechtě musí spokojit s řídkými a krátkými řasami, které mají k dokonalosti hodně daleko.

Existuje vícero řešení, na které se ženy mající krátké a řídké řasy mohou spolehnout. Pakliže vám dobře známé permanentní řasy nevyhovují a ty nalepovací se vám nelíbí nebo je na své oči aplikovat nechcete, rozhodně by stála za zvážení netradiční varianta v podobě magnetických řas. Magnetické řasy jsou stále oblíbenější, ženám dodávají smyslný kočičí pohled a zvyšují jejich sebevědomí.

Za vznikem magnetických řas stála snaha ušetřit čas

Magnetické řasy spatřily světlo světa docela nedávno, konkrétně v roce 2014. Tehdy s nimi přišla žena známá jako Katy Stoka původem ze slunné Floridy. Katy Stoka se netajila tím, že za nápadem magnetických řas stála snaha ušetřit po ránu co nejvíce času. Stejně jako kterákoli jiná žena totiž po ránu nestíhala a nalepit si umělé řasy jí zbytečně zdržovalo. Proto přišla s nápadem v podobě magnetických řas, jejichž největší výhoda spočívá v opravdu rychlé aplikaci.

Magnetické řasy mají nesporné výhody

Určitě tou největší výhodou je již zmíněná rychlá aplikace, která skutečně plní svůj původní účel a šetří hromadu času. Za výhody magnetických řas lze také považovat možnost opakovaného použití, čímž se hodně liší od řas nalepovacích, které jsou zpravidla po první aplikaci nepoužitelné. Magnetické řasy vám tak vydrží mnohem déle. Výhodou je určitě i absence lepidla, které spoustě ženám nedělalo dobře a dráždilo pokožku i samotné oko.

Mají magnetické řasy nějaké nevýhody?

Na první pohled se zdá, že magnetické řasy snad žádnou stinnou stránku ani nemají. Abychom však byli spravedliví, musíme zmínit i druhou stranu mince. Za nevýhodu magnetických řas lze považovat vyšší pořizovací cenu, která se pohybuje od 300 Kč. Rozhodně je tedy nepořídíte tzv. za hubičku.

Cena se liší co do značky a kvality. Nutno ale dodat, že když si spočítáte, kolik byste utratily za klasické nalepovací řasy, ve finále zjistíte, že finanční investice do magnetických řas není až tak drastická. Někomu se může jako nevýhoda magnetických řas jevit jejich aplikace, která je sice rychlá, ale vyžaduje si určitý cvik a chvíli trvá, nežli dostanete do rukou správný grif, aby vše vypadalo tak, jak vypadat má.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.