Podzim s sebou přináší nekonečně mnoho kombinací, jak nosit svetry a maxi svetry. My jsme si zamilovali například kombinaci svetr – košile. Co na ní říkáte? A víte, jak ji správně nosit, abyste docílili dokonalého outfitu? 

Crop svetříky

Jednou je sezóna maxi, potom zase cropů. Stíháte to ještě sledovat? Už v minulé sezóně se objevily svetry v crop střihu, tzn. kratšího střihu k pasu. I k tomuto střihu se dají skvěle nosit košile. Chce to jen najít crop svetřík, který bude trochu upnutější na tělo, takže volnější košile k němu bude dokonalou kombinací.

Oversized svetry

Osobně jsme si zamilovali oversized svetry jen tak samotné – místo svetrových šatů. Spolu s vysokými kozačkami nad kolena nás takový outfit neskutečně baví.

Oversized nebo maxi svetry se dají ale také zkombinovat s elegantní košilí, která tomuto kousků dodá úplně jiný nádech. Máte ve svém fashion repertoáru třeba košilové šaty? Pak si je oblečte pod maxi svetřík a nechte jen tak vykukovat. Dosáhnete tak dokonalé nedbalé elegance, které si stále vážíme nejvíce.

Džínová košile a svetr? Úžasná kombinace!

Máte doma v šatní skříni džínovou košili a už vás nenapadá nový způsob, jak ji nosit? Zkuste si jí obléct pod svetr! Sněhově bílý nebo smetanový svetr a pod něj džínová košile tmavého odstínu je nečekaná a neokoukaná kombinace. Je to něco nového, co rozhodně stojí za zkoušku.

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze