Oranžovou barvu si spojujeme se šťavnatými pomeranči a stejně tak i s dýněmi, které jsou typické pro podzimní období. Oranžová barva nám do života vnáší radost, cítíme se díky ní veselejší a máme lepší náladu. Odborníci dokonce říkají, že pomáhá v boji proti depresím, které se teď na podzim objevují častěji, nežli kdykoli v roce. Oblékněte se proto do oranžové a zpříjemněte si podzim!

Oranžová je veselá, budete ji milovat!

Pokud jde o oranžovou, můžeme si představit různou paletu jejích odstínů. Zatímco k létu se daleko více hodí křiklavá a typicky šťavnatá, teď na podzim byste měly raději sáhnout po trochu tlumenějším odstínu oranžové. Oranžová vzniká smícháním červené a oranžové, proto neuděláte chybu, když svůj outfit vyladíte v kombinaci těchto tří barviček.

Jsem si jistá, že si oranžovou zamilujete a vaše podzimní dny budou rázem veselejší.

Kabátek

Zapomeňte na nudu, vyberte si kabát v téhle úžasně šťavnaté barvě a můžete se spolehnout, že vás v davu rozhodně nikdo nepřehlédne.

Rolák

Rolák k podzimu patří, tak proč ne v oranžové barvě? S tímhle fešákem uděláte velkou parádu, to je tutovka!

Svetr

Měkoučký svetr je v chladném počasí zkrátka nutnost. Můžete se do něho zachumlat, užít si večer doma u televize, stejně tak v něm vyrazit do práce a neřešit, že vám v kanceláři nezatopí.

Foto: Pinterest.com, H&M.

Načítání...

Diskuze