Oblékejte se jako francouzky

Vykročte za zaběhnutých kolejí a ukažte světu, že stejně tak, jako už po desetiletí můžeme my ženy nosit bez obav kalhoty, není ani košile pouze výsadou mužského pokolení! A milé dámy, rozhodně nemyslíme jen dámskou variantu ve stylu blůzky či halenky! Posviťte si na střih poctivé košile a zaměřte se na to, jak ji správně nosit!

Ledabyle nebo decentně?

Možná vás to příjemně překvapí, ale košili můžete směle nosit i ledabyle zastrčenou, jen tak napůl žerdi, v kalhotách či sukni. Navíc ležérní způsob nošení je v posledních měsících velmi stylový a trendy, takže budete rozhodně IN.

[easy-image-collage id=59467]

Toužíte-li po tom vystoupit z davu a nebýt za šedou myšku, košile zastrčená na půl v kalhotách vás rozhodně vytáhne na výsluní zájmu. Je jen velmi důležité, vybrat si vhodnou sukni či kalhoty. Nejlepší jsou tradiční džíny či stylová sukně – je jen na vás, zda zvolíte variantu upnutou či rozverně rozevlátou. Košili můžete také nechat zcela volně či zasunout do kalhot a pokud si pod ní vezmete upnuté tílko a košili necháte rozepnutou, pánská část publika vás nenechá projít bez povšimnutí.

[easy-image-collage id=59468] [easy-image-collage id=59469]

Letos frčí barvy i vzory

Jestli jste si myslely, že košile se dá na dámském modelu nosit jen v decentních barvách a upjatých vzorech, pak můžete zajásat! Košile si, milé dámy, můžete směle obléknout jak v netradičních kombinacích, tak také v pestrých barvách a různých vzorech.

Vsaďte na své oblíbené barvy, fantazii i smysl pro kreativitu a nebraňte se stylové a nestárnoucí kostce, ale ani vyzývavým barvám či jiným netradičním vzorům!

Směle navíc můžete košili nakombinovat s mikinou – ať už ve sportovním duchu, s kapucí či decentně dámskou verzí. A milujete-li flanel či džínovinu – ani s nimi nešlápnete s blížícím se podzimem vedle.

Foto: Bibloo, ASOS, H&M.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.