Vykročte za zaběhnutých kolejí a ukažte světu, že stejně tak, jako už po desetiletí můžeme my ženy nosit bez obav kalhoty, není ani košile pouze výsadou mužského pokolení! A milé dámy, rozhodně nemyslíme jen dámskou variantu ve stylu blůzky či halenky! Posviťte si na střih poctivé košile a zaměřte se na to, jak ji správně nosit!

Ledabyle nebo decentně?

Možná vás to příjemně překvapí, ale košili můžete směle nosit i ledabyle zastrčenou, jen tak napůl žerdi, v kalhotách či sukni. Navíc ležérní způsob nošení je v posledních měsících velmi stylový a trendy, takže budete rozhodně IN.

oblekejte-se-jako-francouzky-01
oblekejte-se-jako-francouzky-14

Toužíte-li po tom vystoupit z davu a nebýt za šedou myšku, košile zastrčená na půl v kalhotách vás rozhodně vytáhne na výsluní zájmu. Je jen velmi důležité, vybrat si vhodnou sukni či kalhoty. Nejlepší jsou tradiční džíny či stylová sukně – je jen na vás, zda zvolíte variantu upnutou či rozverně rozevlátou. Košili můžete také nechat zcela volně či zasunout do kalhot a pokud si pod ní vezmete upnuté tílko a košili necháte rozepnutou, pánská část publika vás nenechá projít bez povšimnutí.

oblekejte-se-jako-francouzky-12
oblekejte-se-jako-francouzky-11
oblekejte-se-jako-francouzky-03
oblekejte-se-jako-francouzky-04

Letos frčí barvy i vzory

Jestli jste si myslely, že košile se dá na dámském modelu nosit jen v decentních barvách a upjatých vzorech, pak můžete zajásat! Košile si, milé dámy, můžete směle obléknout jak v netradičních kombinacích, tak také v pestrých barvách a různých vzorech.

Vsaďte na své oblíbené barvy, fantazii i smysl pro kreativitu a nebraňte se stylové a nestárnoucí kostce, ale ani vyzývavým barvám či jiným netradičním vzorům!

Směle navíc můžete košili nakombinovat s mikinou – ať už ve sportovním duchu, s kapucí či decentně dámskou verzí. A milujete-li flanel či džínovinu – ani s nimi nešlápnete s blížícím se podzimem vedle.

Foto: Bibloo, ASOS, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments