Nestyďte se za své tělo. Oblékat „plus size“ postavu je zábava

Každá z nás má jinou postavu, a přece jsme každá krásná! Spousta žen neví, jaké nosit oblečení, aby se v něm cítila dobře, krásně a pohodlně. Je to jednoduché, stačí znát pár základních pravidel a řídit se jimi. Pojďme se společně podívat, jak na to!

Výstřih do V

Vždy volte výstřih do V, jelikož upoutá okolí a přitáhne okolní pohledy nahoru. Tím, že se budou lidé dívat spíše do vrchní části vašeho těla, je důležité se rozhodnout pro kvalitní podprsenku, která vám bude perfektně sedět.

Vrstvěte více kousků

Nejen že budete vypadat elegantně, ale také zakryjete křivky a opticky zúžíte vaši postavu. Sáhněte po tričku či tílku s výstřihem do V a oblečte si sako nebo kardigan. Uvidíte, že budete sklízet samou chválu. Sako doporučujeme nezapínat, ale nechat volně rozepnuté. Stejně tak to platí o svetru nebo kardiganu.

Zatoulejte se do pánského oddělení

Věděla jste, že v pánském oddělení lze najít velká spousta skvělých kousků? U některých kousků byste ani často nepoznala, zda jsou dámské či pánské. Popusťte uzdu fantazie a zajděte prozkoumat pánské oblečení. Budete příjemně překvapena.

Maxi sukně

Maxi sukně jsou nejen velmi pohodlné, ale větším postavám opravdu sluší a pokud do nich zastrkáte nějaký top, obléknete svetr či koženou bundu, budete opravdovou hvězdou. Outfit je skvělé ladit s boty na podpatku.

Volné košile

Volné košile vypadají skvěle na jakékoliv postavě a je zcela jedno, zda zvolíte kombinaci bílé košile s modrými kalhotami, nebo bílé košile s černými kalhotami. Do pasu si nedávejte žádný pásek, zvýraznila byste tak boky. Volná košile zakryje boky i pozadí a vy se budete moci cítit opravdu velice pohodlně. K outfitu doporučujeme opět zvolit podpatky pro elegantnější vzhled.

Můžete nosit co chcete!

Nejvíce každé ženě sluší úsměv a věřte, že pokud budete nosit oblečení, ve kterém se cítíte krásná, bude vás tak vnímat i okolí. Každá žena má postavu jinou a můžete být hrdá, že jste výjimečná a krásná, stejně jako každá žena.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!