Nový trend v podobě laminace obočí

Všimli jste si, že se na Instagramu čím dál tím více objevuje laminace obočí? Lidé mají na tuto úpravu obočí rozdílné názory. Buď si ji člověk zamiluje, nebo se mu vůbec nelíbí. Pojďme se společně podívat na to, co to vůbec je a jak laminace obočí vypadá.

V dnešní době existuje spousta možností, jak své obočí zkrášlit. Obočí si můžete nechat vytetovat, nabarvit, vyplnit, vytrhat či si třeba nechat udělat laminaci obočí. Je to celkem nová technika, ale oblíbila si ji spousta lidí. Je oblíbená jak u žen, tak u mužů!

Kde se laminace obočí vzala?

Laminace obočí se poprvé objevila v Rusku přibližně před třemi lety. Postupem času se rozšířila do celé Evropy. Je to v podstatě taková trvalá pro obočí. Chloupky jsou při laminaci vyčesané nahoru a zafixované speciálními přípravky, takže svůj tvar drží velmi dlouhou dobu – až několik týdnů. Během celého procesu se obočí také barví, vyplní a vyživí, aby působilo plněji a zdravěji. Tím, že laminace obočí chloupky krásně vyrovnává, není nutné chloupky tak často vytrhávat.

Efekt výrazného přirozeného obočí je stále v kurzu

Bezchybné a dokonalé obočí si přeje nejedna žena. Pokud chcete mít dokonalé a přirozené obočí, rozhodně doporučujeme si na laminaci obočí zajít. Laminace obočí se zaměřuje na vlastní chloupky klienta, není to tedy žádné doplňování umělými chloupky. Laminace obočí dokáže perfektně zkrotit jakékoliv obočí, ale je vhodná i pro obočí řidší.

Co na laminaci obočí říkáte? Líbí se vám, nebo ne?

Foto: Pinterest.com.