Nový rok, nové já. Malé změny, které udělají hodně parády a dokonale vás omladí 

Nový rok je ideální příležitostí na oživení vašeho šatníku. Na vašem „starém“ já není vůbec nic špatného. Když ale dosáhnete malých změn, které vás omladí, získáte kapku sebevědomí navíc. A hned se budete v tomto roce cítit lépe. Jak na to?

Vyzkoušejte něco nového, nechte se inspirovat módními trendy

Skládá se váš šatník dlouhé roky převážně z černé barvy a klasických střihů? Možná právě teď nastal čas na změnu. Nebojte se vyzkoušet něco nového a nechte se inspirovat módními trendy. V kurzu je i nadále béžová, která v mnoha případech černou nahradila. Vyzkoušejte ji i vy a uvidíte, že vám bude také slušet.

Pokud je váš styl spíše ležérní a sportovní, kapku elegance vašim outfitům dodáte například dlouhým sakem a trendy kabelkou. Basic trička a topy budou skvěle ladit ke stylové koženkové sukni, ke které můžete konečně obléknout kozačky, které se vám jen válí v botníku.

Foto: Shutterstock

Držte se světlých barev

Světlé barevné odstíny budí pozitivní dojem a zlepšují náladu. Mimo to ale dokážou také omladit, čehož chcete dosáhnout. Pokuste se ve vašich outfitech docílit dokonalého kontrastu. Tmavší odstíny použijte na problémové partie, se kterými si nevíte rady. Tělesné přednosti naopak podpořte světlými barvami, které je ještě více vyzdvihnou.

Nebojte se vyzkoušet pastelové barvy, které jsou hravé a oživí každý look.

Nebojte se kombinovat různé styly

Líbí se vám trend stylových tenisek k elegantnímu looku? Nikde není psané, že je tento styl pouze pro mladé. Skvěle bude vypadat i na vás. Vybírejte jen takové, které vynosíte k většině vašich kousků. Nadčasovou bílou s nenápadnými detaily a prošíváním nic nezkazíte.

Podobného výsledku můžete docílit také s využitím trendy džínoviny. Například oversized džísku využijete na mnoho příležitostí. V chladnějších měsících pro vás bude ideální bundou, v horkém létě ji stačí přehodit přes ramena a získáte módní doplněk, který vás nepřestane bavit.

Foto: Shutterstock

Sexy krajka nikdy nezklame

Věříme, že bavlněné spodní prádlo je pohodlné a za ty roky nošení jste mu věrná. Oživit šatník i vaše nové – stylovější já můžete ale pomocí sexy krajky. Pořiďte si alespoň jednu krajkovou podprsenku a pár kalhotek, které vám dodají potřebné sebevědomí.

Tip pro odvážnější: Máte v šatníku bílou košili v lichotivém střihu? Pak si pod ní oblékněte krajkovou podprsenku a nechejte ji decentně vykukovat. Podobného výsledku docílíte také košilkou, která má krajkový lem ve výstřihu.

Foto: Shutterstock

Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.