Nový objev modelingu: Olivia Vinten dobývá přehlídková mola

Poslední dobu se to nováčky ve světě modelingu jen hemží. Bohužel ne všichni mají to štěstí a potřebné předpoklady k úspěchu. Stojí to spoustu času a úsilí se v této branži uchytit. Získat si pozornost modelingových agentur dokáží jen vyvolení jedinci, kteří mají ostré lokty a byl jim do vínku nadělen nevšední vzhled. Olivia Vinten vše splňuje do puntíku a je tak novou vycházející hvězdou.

Nová generace top modelek

Je docela možné, že Olivia sesadí z pomyslného trůnu Gigi Hadid nebo Kaiu Gerber, jejichž jména patří k těm nejskloňovanějším v módním průmyslu. Nová generace budoucích top modelek se postupně rozrůstá, a tak bude v budoucnu velice složité v této konkurenci obstát. Musíme si říci upřímně, že modelek je více než dost a prorazit dokáží jen ty nejlepší. I když jsou mladé dívky častokrát upozorňovány na úskalí práce v modelingu, jejich sen stát se modelkou je většinou neopouští a jsou schopny udělat téměř cokoliv, aby mohly své vysněné povolání vykonávat.

https://www.instagram.com/p/BoX0zwxHK23/

Něco málo o Olivii

Na jednadvacetileté rodačce z Dánska vás na první pohled upoutají její dlouhé kudrnaté vlasy a pronikavě modré oči. Jako spousta jiných modelek i Olivia byla náhodně objevena hledačem talentů a to v pouhých dvanácti letech. Ve třinácti letech pak postupně začala spolupracovat s některými méně známými značkami a nyní je modelkou na plný úvazek. V současné době je pod křídly agentury 2Pm Model Management, která sídlí v Kodani, odkud Olivia pochází. Na svém kontě má spolupráce se značkami Fendi, Hugo Boss, Giambattista Valli a mnoho dalších.

https://www.instagram.com/p/B6vPrVqBsge/

https://www.instagram.com/p/B7baZRgBqxG/

https://www.instagram.com/p/B5SsvDmB7cv/

I když jí modeling baví a naplňuje, přemýšlí o své budoucnosti. Ví moc dobře, že modelkou nemůže být napořád. „Až se jednou rozhodnu s modelingem skončit, plánuji nastoupit na univerzitu. Studování mě baví, takže se na to určitě těším.“, uvedla pro magazín Somehwhere.

Foto: Alexandre Vauthier, Emelie Johansson, Simon Porte Jacquemes (Models.com); Instagram.