Nový hvězdný pár na světě? Překrásná Kylie Jenner a charismatický lamač dívčích srdcí Timothee Chalamet jsou v tom až po uši

Téměř tři měsíce po rozchodu Kylie Jenner a Travise Scotta, se hvězda reality show Kylie Jenner nebezpečně sbližuje s charismatickým hercem Timothée Chalametem.

„Kylie se s Timothée setkala jen několikrát, takže věci nejsou zatím až tak vážné. Nicméně, baví ji, jak ho poznává lépe a je otevřená tomu, kam až to může vést,“ řekl exkluzivně pro Us Weekly důvěryhodný blízký zdroj o Kylie Jenner, zakladatelce Kylie Cosmetics.

Pravdou ale je, že sbližování nového hvězdného páru si už všimlo více zahraničních plátků. Nicméně ani Jenner – která má se Scottem dva děti – ani Chalamet se veřejně nevyjádřili ke svému rozvíjejícímu se vztahu.

„Timothée je totální gentleman a respektuje Kylie. Je velmi okouzlující a dokáže ji rozesmát a je s ním snadné mluvit,“ dodává zdroj. „Není jako žádný z jiných mužů, se kterými se dříve seznamovala a i když se na první pohled nemusí zdát jako její typ, mají opravdu dobrou chemii.“

Hvězda reality show Kardashians chodila s rapperem Travisem Scottem od roku 2017 do konce roku 2022. Us Weekly v lednu zveřejnil informaci, že pár – který společně vychovává dceru Stormi (5 let) a syna Aira (14 měsíců) – se rozešel poté, co trávili svátky odděleně.

Po rozchodu Scott nadále ukazoval svou úctu ke Kylie na veřejnosti, když jí v dubnu tohoto roku veřejně označil „kráskou“ prostřednictvím komentáře na Instagramu.

„Kylie si myslela, že bylo velmi milé od Travise, že jí takto veřejně podpořil,“ řekl druhý zdroj Us Weekly o inkriminovaném komentáři v dubnu. „Ale takový Travis je. I když byli pár, nikdy se nestyděl ukázat velké projevy náklonnosti a lásky.“ Dodal blízký zdroj.

Chalametův milostný život také bývá v médiích často zmiňován. V říjnu 2018 Us Weekly exkluzivně zveřejnil, že se herec zamiloval do Lily-Rose Deppové, dcery amerického herce a hudebníka Johnnyho Deppa. Méně než rok poté byli spatřeni při vášnivých objetí na italské jachtě.

„Usnul jsem tu noc s tím, že to byl jeden z nejlepších dní mého života. Celý den jsem byl s někým, koho jsem opravdu miloval, a když jsem zavřel oči, uvědomil jsem si, že to bylo skvělé,“ vzpomínal Chalamet na svůj vztah s dcerou Johnnyho Deppa, nyní 23 letou, pro GQ v říjnu 2020. „A pak jsem se probudil ke všem těm fotografiím a cítil se trapně a vypadal jsem jako idiot? Bledý a bez energie? A pak lidé říkají: ‚Tohle je PR trik.‘ PR trik? Myslíte si, že bych chtěl vypadat takhle před vámi všemi?!“

Us Weekly nakonec potvrdil v dubnu 2020, že se pár rozešel. Uvidíme, kdy dojde k oficiálnímu zveřejnění tohoto hvězdného vztahu.

Zdroj: https://www.usmagazine.com/celebrity-news/news/inside-kylie-jenner-and-timothee-chalamets-new-romance/, wikipedia.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.