Blíží se nám podzim, třikrát hurá! Spolu s ním přichází i podzimní módní trendy, které nedávno představili světoví módní návrháři. Některé trendy nadchnou svou originalitou a nápaditostí, některé si nedokážeme představit si obléct v létě, natož na podzim. Co na ně říkáte vy?

Čisté tóny a linie

Tento módní trend na nás číhal už v minulých sezónách. Pokud hledáte ten správný podzimní kabát podle nejnovějších módních trendů, pak nutně potřebujete oversized kabát v čistých tónech jako je bílá nebo krémová. Takový kousek vynosíte mnohem více než jednu sezónu.

Zvířecí potisky

Mezi další trendy, které vystrkovaly růžky v minulých sezónách byly i zvířecí potisky. Třeba takové kalhoty ve zvířecím vzoru skvěle vyniknou v kombinaci s výše uvedeným oversized kabátem v neutrální barvě. Zvířecí potisky ale vypadají skvěle také například na kabelkách.

Kombinace pastelových barev

Čím barevnější, tím lepší. Tak zní motto letošního podzimu. Nebojte se kombinovat pastelové barvy, meze se nekladou. O čemž moc dobře ví například značka Armani, jejíž podzimní kolekce se nesla v pastelových tónech. Objevily se ale také prvky krajky nebo volánků – romantický podzim.

Vypasovaná ramena á la byznys look

Třešničkou na závěr jsou vypasovaná ramena, které jsme v letošním roce na módních přehlídkách také zahlédli. Ať už se rozhodnete pro blejzr, košily nebo kabát, nesáhnete vedle, skvěle totiž lichotí postavě.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments