Nová verze obřích „animovaných“ bot od MSCHF: Unikátní spojení módní extravagance a nezaměnitelného pohodlí inspirovaného značkou Crocks

Módní svět je věčně proměnlivý a plný překvapení. A právě nedávno oznámená spolupráce mezi avantgardní značkou MSCHF a ikonou pohodlné obuvi Crocs nás zasáhla jako blesk z čistého nebe. Možná jste zaznamenali Big Red Boots od MSCHF, neboli velké červené boty, které „rozbily internet“, když byly představeny v únoru tohoto roku. A nyní nám tato značka ve spojení s Crocs předvádí, že v módním průmyslu neexistují žádná tabu a že lze směle zkombinovat luxus, nápaditost a pohodlí.

Foto: MSCHF

Nečekaná kombinace dvou designů

MSCHF, umělecký kolektiv sídlící v Brooklynu, je známý svými neotřelými a virálními uměleckými kousky. Jejich Big Red Boots představují kolizi módního avantgardismu a drsné robustnosti outdoorových bot. A právě tato zajímavá značka se spojila s kultovními Crocs, aby vytvořila něco naprosto unikátního.

Tento nový výtvor, nazvaný MSCHF x Crocks Big Red Boots (Yellow), nám nabízí pohled na to, jak lze spojit dva odlišné módní prvky a vytvořit tak cosi přelomového. „Zkombinovali jsme dva vzory, abychom vytvořili něco zcela nového a okamžitě rozpoznatelného,“ chlubí se oficiální webová stránka MSCHF. Tyto boty spojují oblíbený design velkých červených bot s charakteristickým vzorem děr a popruhem od Crocs. Výsledkem je jedinečný doplněk.

Nadšení i skepticismus

Veřejnost i někteří fanoušci těchto dvou značek vyjádřili pochyby o groteskním vzhledu Big Boots. Nicméně, tato obuv si získala přízeň samotné královny všeho, co je „in“. Paris Hilton, tvář této spolupráce, předvádí boty na oficiálních webových stránkách a na svých vlastních sociálních médiích v outfitu připomínajícím Umu Thurman v kultovním filmu Kill Bill.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený YEONJUN (@yawnzzn)

Vhodné je také zmínit, že tyto unikátní boty budou k dostání za cenu 10.000 Kč, a to od 9. srpna. Již nyní mohou nadšení zájemci registrovat svůj zájem o produkt online a nechat se informovat o jeho dostupnosti. Některé celebrity si však s touto odvážnou obuví již přišli na své. Výrazný design, který mnozí srovnávají s postavou Spongeboba, totiž rozhodně upoutá pozornost a zanechá výraznou stopu ve světě módy.

Závěrem

MSCHF Big Red Boots a jejich spolupráce s Crocs nám ukazují, že kreativita nemá hranice. Móda může být zároveň extravagantní a pohodlná. Tento inovativní projekt nás všechny povzbuzuje k hledání nových cest v módním průmyslu a připomíná nám, že odvaha a originalita jsou klíčovými prvky každého výjimečného módního kousku.

Zdroj: MSCHF


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.