Nová kolekce Victoria Beckham sklízí kritiku

Victoria Beckham už dávno není pouhou bývalou členkou pěvecké skupiny Spice girls. Victoria si od dob své hudební kariéry vybudovala jméno především jako uznávaná módní návrhářka, jejíž módní kolekce slaví úspěchy po celém světě. Poslední kolekce této módní divy ale sklízí kritiku.

Victoria je známá svým stylem

Módní návrhářka Victoria Beckham má dosti osobitý styl, který se odráží v jejích módních kolekcích. Preferuje zvýraznění ženských křivek a ráda kombinuje čisté tóny barev, které následně zvýrazní barevným doplňkem, jako např. páskem, nebo lodičkami. Styl Victorie je velmi sofistikovaný a decentní. Její nová módní kolekce na podzim / zimu 2019 byla pro všechny překvapením.

Módní kolekce podzim / zima 2019

Módní přehlídka začala modely, které nikoho ničím nepřekvapily. Jednalo se totiž o typický styl značky Victorie Beckham. Poté se ale na mole objevily modely, které působily dojmem, že si modelky spletly módní přehlídku. Zbytečné překombinování různých vzorů, včetně vzorů zvířecích, které se v modelech objevovaly poměrně často nebo oversized střihy bez zvýraznění ženských křivek. Na základě výše uvedeného je kritika módní kolekce oprávněná.

Problémy se svou značkou?

Před pár měsíci se v tisku objevila informace o klesajících tržbách značky. Svou investici do módní značky měl stáhnout také manžel Victorie slavný fotbalista David Beckham. Pokud se značka potýká s problémy, je logické, že se Victorie snaží, aby její kolekce byly vytvořené i pro ženy různorodých a odlišných stylů a byl tím pádem o značku větší zájem. No uvidíme, jestli tento tah vyšel.

Foto: Facebook.com/VictoriaBeckham.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.