Gucci slaví 100 let. Nadělil si novou kolekci hodinek. Nejdražší kousky pořídíte za 5 milionů korun

Značka Gucci patří mezi stálice luxusní módy s již stoletou tradicí. V žebříčku nejluxusnějších módních značek na světě pravidelně obsazuje nejvyšší příčky a proto se není čemu divit, že v letošním roce bude značka na módním poli aktivnější než kdy v minulosti. Značka před pár dny představila kolekci luxusních hodinek, které nemá na svědomí nikdo jiný než kreativní ředitel značky.

Kampaň k nové kolekci, která čítá 33 nových modelů, do detailu ukazuje jednotlivé součásti, ze kterých jsou tyto kousky překypující originalitou a luxusem vyrobené.

#guccihighwatchmaking by Alessandro Michele

Tímto hashtagem značka označila svou novou kolekci hodinek. Design hodinek navrhl sám Alessandro Michele, který pro značku pracuje už od roku 2002 a jako kreativní ředitel od roku 2015.

Nová kolekce hodinek dokazuje, že hodinky nejsou obyčejným módním doplňkem, ale jsou nepostradatelným módním doplňkem. Značka navazuje na takřka padesátiletou tradici, jelikož hodinky jako luxusní módní doplňky vyrábí už od roku 1972.

View this post on Instagram

A post shared by Gucci Official (@gucci)

Gucci hodinky jako hodinářský klenot

Hodinky z této kolekce byly sestrojeny v hodinářské Mekce – ve Švýcarsku. Design těchto kousků je vskutku originální – sází totiž na piktogramy – od včeliček a hadů přes lvy a tygry až po hvězdičky. Konkrétně hodinky s diamantovými včeličkami pořídíte za pěkných 195 000 €, což odpovídá lidovým 5 milionům korun.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.