Značka Gucci patří mezi stálice luxusní módy s již stoletou tradicí. V žebříčku nejluxusnějších módních značek na světě pravidelně obsazuje nejvyšší příčky a proto se není čemu divit, že v letošním roce bude značka na módním poli aktivnější než kdy v minulosti. Značka před pár dny představila kolekci luxusních hodinek, které nemá na svědomí nikdo jiný než kreativní ředitel značky.

Kampaň k nové kolekci, která čítá 33 nových modelů, do detailu ukazuje jednotlivé součásti, ze kterých jsou tyto kousky překypující originalitou a luxusem vyrobené.

#guccihighwatchmaking by Alessandro Michele

Tímto hashtagem značka označila svou novou kolekci hodinek. Design hodinek navrhl sám Alessandro Michele, který pro značku pracuje už od roku 2002 a jako kreativní ředitel od roku 2015.

Nová kolekce hodinek dokazuje, že hodinky nejsou obyčejným módním doplňkem, ale jsou nepostradatelným módním doplňkem. Značka navazuje na takřka padesátiletou tradici, jelikož hodinky jako luxusní módní doplňky vyrábí už od roku 1972.

Gucci hodinky jako hodinářský klenot

Hodinky z této kolekce byly sestrojeny v hodinářské Mekce – ve Švýcarsku. Design těchto kousků je vskutku originální – sází totiž na piktogramy – od včeliček a hadů přes lvy a tygry až po hvězdičky. Konkrétně hodinky s diamantovými včeličkami pořídíte za pěkných 195 000 €, což odpovídá lidovým 5 milionům korun.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments