Mladá a ryze český značka módních hodinek Bergsmith uvedla na trh novou kolekci hodinek, se kterými tentokrát cílí na ženy. Dámské hodinky jsou nabízeny ve dvou základních a do detailu propracovaných modelech.

Designéři Bergsmith sázejí na osvědčený starorůžový rose-gold odstín, který si ženy v posledních letech zamilovaly. Spolu s minimalistickým pojetím ciferníku a ručiček se jedná o nadmíru povedené a elegantní kousky.

Dámské hodinky Bergsmith Aura z nové kolekce upoutají na první pohled. Působí totiž jako luxusní šperk. V nové kolekci nechybí ani hodinky se stylovým koženým páskem vyrobeným v ČR Bergsmith Aura Voyage Edition – opět ve starorůžové rose-gold.

Alfou a omegou nové kolekce hodinek Bergsmith je kvalitní zpracování. Japonský strojek Miyota GL20 typu quartz doplňuje tělo z nerezové oceli 316L a minerální sklo. Voděodolnost 3 ATM je pak poslední kousek do celé mozaiky.

Blíží se Vánoce a tak spousta z nás již netrpělivě přemýšlí, jakým dárkem potěšit svou drahou polovičku. V aktuální době, kdy koronakrize zmítá nemálo českých podnikatelů, je důležité podpořit v prvé řadě české podnikání – obzvlášť takové, které se netají celosvětovými ambicemi. Chcete-li obdarovat své blízké originálním a vkusným doplňkem, který je zároveň nesmírně praktický, pak směřujte svou pozornost směrem k hodinkám Bergsmith.

Vždyť přeci klasické hodinky na ruce dávají najevo, že si majitel svého času váží a je svým vlastním pánem.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments