A proč by také měla být? Ne všichni jsme na 100 % spokojeni se svou postavou – někoho trápí faldíky na bocích, jiného zase povolené bříško po porodu, další se cítí méněcenně kvůli beztvarému zadečku. Zkrátka každý z nás má něco, kvůli čemu se sebou není úplně spokojený a co by na sobě změnil, pokud by měl tu možnost. A víte co? Zeštíhlující spodní prádlo vám tuhle možnost dává – tak proč jí nevyužít?

Zeštíhlující spodní prádlo – kouzelník s křivkami!

Ať zvedne ruku ta z vás, která je spokojená se svou postavou. Aha, žádné ruce se nahoru nezvedají. A když už, tak to budou jen výjimky, protože co si budeme nalhávat – my ženy na sobě zkrátka pokaždé najdeme nějakou chybičku. Všechny chceme vypadat dobře, působit na své okolí přitažlivě a cítit se sebevědomě.

[easy-image-collage id=55505]

Ale cožpak to jde, když některým z nás zůstal po porodu tzv. „lalok“? Cožpak můžeme mít sebevědomí na maximu, když se mnohé z nás trápí pro tzv. „madla lásky“? A je vůbec možné cítit se sexy, když je tolik z nás, které sužuje pohled na stehna s celulitidou?

Pokud vsadíte na zeštíhlující spodní prádlo, pak je možné všechno. Opravdu. Speciální prádlo se zeštíhlujícím efektem je hotový kouzelník s křivkami. A byla by škoda jeho pomoci nevyužít, když je to vlastně tak snadné a navíc o tom nemusí nikdo vědět, hm?

Jak vybrat zeštíhlující kalhotky

Asi nejčastějším typem zeštíhlujícího spodního prádla jsou kalhotky. Pokud jste si myslely, že se jedná o nevzhledné „babičkovské bombarďáky“, které by si na sebe dobrovolně oblékl snad jen blázen, pak se pletete. Na trhu se totiž dají objevit hotové skvosty, které jsou zdobené výšivkami a krajkami, takže na pohled působí velmi pěkně až luxusně. Hravě vám pomohou zeštíhlit zadeček i bříško, poradí si i se stehny – stačí si jen správně vybrat.

Při výběru se proto zaměřte na střih, protože o ten tu jde především. Jsou nízké zeštíhlující kalhotky, které díky svému střihu opticky zúží jen spodní část bříška a boky. Pořídit si ale můžete i vysoké, které se postarají o celé bříško. Oblíbené jsou pak ty, které mají prodlouženou část na nohou, takže zeštíhlí i stehna a dodají jim pevný a přitažlivý tvar. A co se zadečku týče, ten budete mít doslova k nakousnutí!

Na co si dát pozor?

Pokud se rozhodnete své okolí trochu oklamat a vsadit na zeštíhlující spodní prádlo, s jehož pomocí si vykouzlíte pevnější a smyslnější křivky, pak byste měly vědět, na co si dát pozor. Určitě doporučujeme sledovat materiál – ten by měl být nejen kvalitní, ale i pevný a pružný, aby dokázal vytvarovat problematické partie. Zároveň vám tento materiál musí být příjemný na dotek a pohodlný na nošení, pozor si dejte i na prodyšnost – neprodyšné materiály by způsobily, že by pokožka nemohla pod prádlem dýchat, potila by se a to by nebylo příjemné. Důležitá je i kvalita samotného střihu, nejoblíbenější je bezešvé zeštíhlující spodní prádlo, které nekazí výsledný dojem a není vidět ani pod těsným a přiléhavým oblečením.

[easy-image-collage id=55506]

Foto: Bodyshapershop.com, Slimmingsolutions.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments