Když se řekne rolák, většině z nás se okamžitě vybaví dětská léta, kdy nás maminka nebo babička nutila nosit upnutý kousek sahající až ke krku, který jsme jako děti tolik nesnášely, protože nás roláky škrábaly, škrtily a celkově byly velmi nepohodlné. Tyhle vzpomínky si v sobě možná uchováváte i vy a podvědomě se nošení roláků vyhýbáte. Pravda je ovšem taková, že roláky jsou trendy a stále více žádané. A nenosit je? To by byl hřích!

Jak správně nosit rolák?

Rolák může být buď tričko nebo třeba svetr či mikina. Je to zkrátka kousek, který nemá klasický výstřih, ale naopak končí až u krku. V dnešním článku si poradíme, jak správně nosit rolák, abyste se cítili pohodlně a zároveň byli trendy!

Rolák a džíny – klasika, která nezklame

Hledáte-li jednoduchou dvojici, se kterou nemůžete nic zkazit, oblékněte si na sebe rolák a k tomu pohodlné džíny. Na tomhle outfitu je úžasná právě jeho jednoduchost, přesto si však dokáže získat pozornost. Tenhle look se hodí nejen pro volný čas, který strávíte doma na gauči nebo s přáteli na drinku, ale vyrazit v něm můžete třeba i do kina.

nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-02
nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-01

Rolák a sukně – kombinace, kterou si zamilujete

Pokud se chcete obléknout žensky a zároveň do svého loku zahrnout rolák, vyberte si k němu sukni. K roláku si můžete beze strachu obléknout jak balounový střih sukně, tak i klasiku v podobě pouzdrovky. Záleží na tom, kam v tomhle outfitu vyrazíte, určitě si s tím lze báječně vyhrát.

nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-07
nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-10

Rolák a klasické kalhoty – dvojka, které nechybí elegance

Nemůžeme zapomenout ani na ženy, které se chtějí obléknout elegantně a v takovém outfitu vyrazit třeba na pracovní pohovor. Kombinace klasických společenských kalhot a roláku je elegantní a ležérní, určitě s ní nic nepokazíte.

nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-03
nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-05

Rolák a tepláky – parťáci, se kterými si užijete volno

Na závěr ještě poslední tip, který oceníte především ve volném čase. Pokud se toho nebojíte, zkombinujte rolák s tepláky a uvidíte, jaká paráda z toho vznikne.

nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-06
nosit-rolak-je-umeni-vime-jak-spravne-na-to-04

Foto: Asos.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze