Jak nosit boyfriend džíny?

person in gray distressed pants

Ukrást svému příteli džíny a udělat z toho trend, který baví celý svět, to byl nápad k nezaplacení. Boyfriend džíny jsme si totálně zamilovali i my. Celému outfitu dodají neskutečný šmrnc, nemluvě o pohodlí, který nás provází po celý den.

Jak správně boyfriend džíny nosit?

Džíny, kterým propadnete

Boyfriend džíny nejsou pouhými džínami, které láká čím dál, tím víc žen, a to především díky svému pohodlí. Svou také osvěžujícím doplňkem celého outfitu a zkombinovat ho můžete absolutně se vším.

Boyfriend džínám přišly na chuť i zaměstnavatelé. Doby, kdy se do práce nesměly nosit džíny, natož džíny volného, někdy až vytahaného, střihu s dírami jsou už naštěstí pryč. Má to ale svá pravidla, která je třeba dodržet, aby si vás, kvůli vašemu outfitu, nespletli s vaším přítelem.

Foto: Pinterest

HLAVNÍ ÚKOL: Kapka elegance je klíčová

Hlavním úkolem sestavování outfitu, kde hrají hlavní roli boyfriend džíny je kontrast.

S boyfriend džínami si nemůžete dovolit vyrazit ve volné dlouhé tunice nebo volném sportovním tričku. Aby síly kousků vašeho outfitu byly vyrovnané, je třeba vzít od každého něco.

Jsou vaše boyfriend džíny ve volném střihu, nižší sed a jsou na kolenou děravé? V tom případě sáhněte po topu na tělo, trendy košili, nebo mikinu. Důležité ale je, aby vynikly vaše křivky.

Foto: Pinterest

Tip: Na podzimní počasí je ideální sáhnout po trendy saku, které pro celkový outfit bude třešničkou na dortu. Nezapomeňte také na podpatky. Jako doplněk můžete zvolit klobouk, např. ve vínové barvě, která bude letošní podzim slavit úspěch.

Už teď je jasné, že se boyfriend džíny staly nadčasovým kouskem, který se bude nosit dlouhá léta. Pohodlí a styl jsou totiž dvě věci, kterých se ženy (pochopitelně) nechtějí za žádnou cenu vzdát.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.