V posledních letech se to na veletrzích s módou jen hemží novými značkami. Vyrostly jako houby po dešti a většina z nich se jedním dechem zase v tichosti vytratí. The New Designers ale pochází z Francie, a jak už to u francouzů bývá, jdou si cílevědomě za svou vizí.

new-designers-couture

Tento, říkejme tomu spíše movement než-li brand, totiž svým statementem „Haute couture is dead, the fashion is ours” vystřelilo varovné znamení směrem k velkým francouzským módním domům a bez cavyků jim naznačilo, že jejich dobu na vrcholu módního průmyslu odvály písky času. Alexander Pap, jenž má celý projekt pod palcem, je totiž vizionářem non plus ultra. Proto se po návratu z USA, kde načerpal omamnou atmosféru amerického snu, rozhodl vytvořit v Paříži jedinečnou platformu, v níž bude sdružovat mladé talenty. The New Designers dává šanci mladým umělcům se ukázat, projevit, vyvíjet, a to vše v duchu “jen mrtvé ryby plavou s proudem”.

obr

První letošní kousky jsou k mání i v České republice. Skladem jsou na queens.cz, cenová relace triček začíná na 1050,- a bomber jackets jsou k mání od 4290,-.

Načítání...

Diskuze