THE NEW DESIGNERS – Haute Couture je mrtvé, ať žije haute couture

V posledních letech se to na veletrzích s módou jen hemží novými značkami. Vyrostly jako houby po dešti a většina z nich se jedním dechem zase v tichosti vytratí. The New Designers ale pochází z Francie, a jak už to u francouzů bývá, jdou si cílevědomě za svou vizí.

new-designers-couture

Tento, říkejme tomu spíše movement než-li brand, totiž svým statementem „Haute couture is dead, the fashion is ours” vystřelilo varovné znamení směrem k velkým francouzským módním domům a bez cavyků jim naznačilo, že jejich dobu na vrcholu módního průmyslu odvály písky času. Alexander Pap, jenž má celý projekt pod palcem, je totiž vizionářem non plus ultra. Proto se po návratu z USA, kde načerpal omamnou atmosféru amerického snu, rozhodl vytvořit v Paříži jedinečnou platformu, v níž bude sdružovat mladé talenty. The New Designers dává šanci mladým umělcům se ukázat, projevit, vyvíjet, a to vše v duchu “jen mrtvé ryby plavou s proudem”.

obr

První letošní kousky jsou k mání i v České republice. Skladem jsou na queens.cz, cenová relace triček začíná na 1050,- a bomber jackets jsou k mání od 4290,-.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.