Nevíte si rady s tím, jak se obléknout do práce, pro volnočasové aktivity, do divadla i na významná setkání? K tomu vám scházejí stylové kousky neotřelého oblečení, jež by ideálně podtrhly vaši osobnost, náladu vzhledem k situaci? Nebojte se oslovit módní stylistku, jež vám poradí, kterým směrem se ve stylu oblékání vydat i jakými oděvy svůj šatník obohatit. Stačí zdánlivá maličkost, drobný detail, doplněk a vašeho módního outfitu si všimne úplně každý.

Módní stylistka citlivým přístupem učí ženy a muže oblékání

Tak jako si v obchodě s potravinami koupíte suroviny pro vaření, ale prodavačky samy vás vařit nenaučí, to samé platí u oblékání. Můžete si sehnat značkové oblečení, ale k čemu vám bude, když jejich nevhodným střihem, barevnou kombinací a velikostí potlačíte své přednosti a naopak zdůrazníte nedostatky? Každý z nás jsme jedinečná osobnost, jež si zaslouží obdiv a uznání. Pomineme-li důležité charakterové vlastnosti, upravený zevnějšek, účes, líčení, stav pokožky a nehtů, styl oblékání je dalším podstatným projevem nás samých. A tak podobně jako kuchařky, maminky, babičku učí dívky a ženy vaření, image konzultantka naučí zájemce o změnu stylu pěknému oblékání.

Poznáním vlastního já je volba osobního stylu jednodušší

Módní poradkyně dává své poučné rady dívkám, dámám, ale i mužům a celým firmám. Ti, komu není lhostejný jejich zevnějšek, se mohou s důvěrou obrátit na stylistku Lenku Zelenohorskou, jež díky svému šestnáctiletému působení v oblasti módy a módního designu zná nejrůznější fígle a postupy, jak zapracovat na osobním stylu.

Lenčin butik oplývá trendy kousky, které jsou šity výhradně v italských atelierech. Jelikož módní poradkyně věří Itálii jako kolébce vkusného oblékání, věnuje svůj čas vybíráním designového oblečení právě tvůrcům z Apeninského poloostrova. Butik s módním oblečením a doplňky není pouhým obchodem. Na své si zde přijdou i zájemci o kurzy oblékání, jež jsou postaveny především na myšlence poznání sebe sama. Osobní stylistka v kurzech naučí muže i ženy vytvořit si vlastní šatník, který jim bude bezednou studnicí inspirace a nekonečných kombinací. Kurzy líčení i workshop “Poznej se. Obleč se.” stavějí na přirozené kráse jedince, již není třeba zbytečně měnit, pouze ji podtrhnout.

Načítání...

Diskuze