Pro převážnou většinu žen je velice důležité, jak vypadají jejich vlasy. Není divu, vždyť se přeci jedná o korunu krásy, a ta si bezpochyby zaslouží jen to nejlepší. Pojďme se společně tedy podívat na to, co se bude nosit na hlavě v letošním roce.

Mikádo je stále v kurzu

Vlasy střižené do mikáda jsou rozhodně nestárnoucí klasika, kterou během svého života vyzkouší praktická každá žena alespoň jednou. V roce 2020 máme na výběr hned z vícera možností. Jednak se bude nosit klasicky střižené mikádo, ale současně bude velice trendy také mikádo s ofinou. Pro dokonalé mikádo je ovšem vhodné mít buď od přírody jemné vlasy, a nebo se spolehnout na pomocníka jménem žehlička na vlasy.

bobbangs
7ca5206665b0db3fdde2a0a2efac3d57

Co se týče barevných odstínů, stále se drží na špičce popularity  jemné pastelové barvy. Vedle samozřejmě nešlápnete ani v případě, když vsadíte na světlejší konečky, jež budou plynule směrem ke kořínkům přecházet do tmavšího odstínu.

braided-dark-to-light-blue-long-wavy-hair-ombre-hair-brown-to-blonde-black-shirt-white-background
brown-to-rose-gold-ppink-curly-hair-medium-length-bun-brown-to-blonde-ombre

Jako protipól dokonale zastřiženému mikádu bude letos stát účes, v němž budou hrát prim sestříhané vlasy. Tento střih je ideální pro majitelky delších vlasů, jimž chybí objem a celkově působí nudně a bez života. Sestříhané prameny dodají vlasům objem a vytvoří z nich divokou hřívu, s níž můžete dále podle libosti pracovat.

Krátké vlasy i culíky

Stejně tak, jako tomu bylo minulý rok, i letos je v kurzu odvážný pixie cut. Jestliže se nebojíte krátkých vlasů, rozhodně tento střih vyzkoušejte. Oblíbila si ho i celá řada celebrit, což není divu, protože díky němu ušetříte spoustu času, co se péče týče. Krátké vlasy se snáze myjí a schnou rychlostí blesku, což jistě mnoho žen ocení.

572816f2bf22ed0140533fb6c7af880a
604fdc6b9d0423115f096dc66869fbe8

Pro milovnice dlouhých vlasů, jež by se své kštice nikdy nevzdaly, tady zase máme trend culíků. V roce 2020 bude in nosit jak vysoký culík, tak i nízký. Záleží pouze na vás, v jaké z těchto dvou variant se budete cítit komfortněji. Velice důležité je to, aby byly vlásky perfektně uhlazené a nikde nekoukaly žádné neposlušné prameny.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze