Nepřekonatelné královny stylu z Francie nám ukazují, jak se oblékat s grácií i v létě. Vkusně, elegantně a přesto pohodlně

a woman with long hair wearing a white top

Francouzská móda je často spojována s neformálním a elegantním stylem, který zdůrazňuje jednoduchost, kvalitu a vkus. Pokud se chcete inspirovat módním stylem francouzských žen v letním období, věřte, že je to správná volba. Francouzky jsou pověstné svým vytříbeným vkusem a stylem a i proto jsme si pro vás připravili tento článek, ve kterém Vám přinášíme inspiraci v módě ze samotné Francie.

Minimalismus a jednoduchost

Francouzské ženy preferují jednoduché a minimalistické kousky oblečení. Místo komplikovaných vzorů a výrazných barev upřednostňují čisté linie, neutrální barvy a jednoduché tvary.

Kvalitní základní kousky

Místo rychle měnících se trendů se francouzské ženy soustředí na kvalitní základní kousky, které mají v šatníku dlouhou životnost. Investujte do dobře padnoucích bílých triček, elegantních džínů, kožených sandálů a kvalitní košile nebo blůzy.

Námořnický styl

Námořnické proužky jsou ikonickým prvkem francouzské módy. Dopřejte si pruhované tričko, košili nebo šaty s námořnickým motivem a kombinujte je s džínovou bundou a balerínami.

Džíny a bílé tričko

Kombinace džínů a bílého trička je klasickým francouzským stylem, který funguje vždy. Vyberte si džíny s perfektním střihem a zkombinujte je s jednoduchým, ale kvalitním bílým tričkem. V letním období pak sáhněte po džínových kraťáskách a máte vystaráno. Vytvoříte tak neformální a elegantní outfit.

woman in white shirt standing on green grass field
Foto: Unsplash

Šaty a sukně midi délky

Francouzské ženy mají rády šaty a sukně midi délky, které jsou ženské a pohodlné zároveň. Zvolte šaty nebo sukně s decentním vzorem nebo jednobarevné a kombinujte je s pohodlnými sandály nebo balerínami.

woman riding on commuter bike during daytime
Foto: Unsplash

Kvalitní doplňky

Francouzské ženy dbají na kvalitní doplňky, které dokáží oživit jednoduchý outfit. Investujte do kvalitních kabelek, stylových slunečních brýlí, jemných šperků a šátků.

Přirozený vzhled

Francouzské ženy často preferují přirozený a nenalíčený vzhled. Zaměřte se na zdravou pleť, jednoduchý make-up a nechte své vlasy vypadat přirozeně.

Pamatujte, že móda je o sebeprojevu a vyjádření vlastního stylu. Zkombinujte tyto tipy s vlastní kreativitou a osobním vkusem, abyste vytvořili outfity, které se vám líbí a cítíte se v nich dobře.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.