Hnědou barvu mnoho žen vědomě přehlíží, protože podle nich není tahle barvička zajímavá a už vůbec ne trendy. Pravda je přitom taková, že hnědá barva se na předních módních příčkách drží už několikátou sezónu. A co vy? Patříte k ženám, které se tomuto odstínu vyhýbají? Nebo si naopak hnědou troufnete nosit?

Zemitá barva dokáže divy

Hnědá patří mezi teplé zemité odstíny, se kterými se dají vytvářet opravdu zajímavé outfity. Chce to jen vědět, s jakými dalšími barvičkami právě hnědou kombinovat. Pakliže si s tímto úkolem nevíte příliš rady a máte strach, že ve svém šatníku sáhnete vedle, určitě si přečtěte náš dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jaké barvy si s hnědou skvěle rozumí.

Uvidíte, že po přečtení dnešního článku už budete vědět, jak a s čím hnědou kombinovat.

Černá barva

Myslíte si, že kombinace černé a hnědé barvy bude působit smutně? Protože se jedná o dva poměrně tmavé odstíny, většina lidí si myslí, že se k sobě nehodí. My jsme však toho názoru, že jejich kombinace naopak může vypadat velmi vkusně.

Pakliže si vedle hnědé zkusíte obléknout ještě černou, dbejte na to aby hnědá byla ve vašem outfitu dominantní barvou a černá se objevovala spíše na doplňcích – ať už to bude kabelka či boty.

troufnete-si-nosit-hnedou-18
troufnete-si-nosit-hnedou-07

Vínová barva

Další úžasná barvička, se kterou můžete kouzlit vedle hnědé, je vínová. Mnoho žen vínovou barvu zbožňuje, protože jednoduše vypadá skvěle. I v tomto případě si dovolíme doporučit, abyste svůj outfit složili převážně z hnědé barvy a vínovou k ní volili jako barvu doplňující. Uvidíte, že vám i tahle barevná kombinace okamžitě padne do oka.

Růžová barva

Pakliže máte rádi růžovou barvu a chtěli byste vědet, jak bude vypadat v kombinaci s hnědými odstíny, můžete to s klidným svědomím zkusit. Podle nás je to sázka na výhru.

Hnědá barva bude v kombinaci s jemnějšími tóny růžové vypadat úžasně. Vůbec se nebojte pořídit si například růžovou kabelku nebo šálu, zkrátka cokoli, co vás jen napadne. Růžová a hnědá jdou spolu ruku v ruce, na to vezměte jed!

troufnete-si-nosit-hnedou-13
troufnete-si-nosit-hnedou-09

Béžová barva

Jestliže budete chtít vytvořit lehce kontrastní a přitom úžasně vkusný outfit, vsaďte kromě hnědé i na béžovou. Tyhle dvě barvičky si spolu báječně rozumí a společně vypadají opravdu krásně.

Zemitá hnědá, kterou můžete vybrat v tmavější tónech, bude vedle jemné a světlé béžové zajímavé dominovat a vy tím pádem vykouzlíte look, na kterém budou ostatní moci oči nechat.

troufnete-si-nosit-hnedou-06
troufnete-si-nosit-hnedou-05

Foto: Pinterest, Pixabay.com, BIBLOO.

Načítání...

Diskuze