Jsou často podceňované. Kolují o nich různé fámy. Ženy se jim vyhýbají, protože se nechají vystrašit extravagancí. Řeč je o dlouhých sukní, které nepatří mezi nejoblíbenější kousky, přesto se jedná o kousek, který je do současného podzimního počasí jako stvořené! 

Ideální k bomber bundám

Dlouhé maxi sukně vídáme v ulicích nejčastěji v letních měsících, kdy se skvěle kombinují s crop topem a  se sandálky. Na konci léta míváme ve zvyku schovat dlouhé sukně do zadní části šatní skříně a vytáhnout je zase až na jaře. Zkoušely jste si už ale obléct dlouhou maxi sukni k bomber bundě? Tuhle kombinaci zkrátka milujeme!

Dlouhé sukně a koženkové bundy

Podobně na nás působí kombinace dlouhé sukně a koženkové bundy. Sukně je něžná a romantická, zatímco koženková bunda je stylová a díky ní celkový outfit nepůsobí přeslazeně. Společně tvoří dokonalý kontrast, který vás překvapí, stejně jako nás.

V kombinaci se sportovními prvky

Kombinace elegantní módy se sportovními prvky není žádnou novinkou. V posledních letech tento trend vídáme všude kolem nás. Není se čemu divit. Nedbalá elegance je sázkou na jistotu. Každý outfit totiž vypadá svěže, hravě a neuvěřitelně stylově. Se sportovními prvky se dá ladit také dlouhá sukně. Outfit ve složení maxi sukně, elegantního topu, přes sebe hozenou koženkovou bundu a jako třešničkou na dortu tenisky, patří mezi nej outfity letošního podzimu. Už jste ho vyzkoušely?

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze