Začalo nám konečně jaro a proto je potřeba načerpat inspiraci žhavých trendů jara 2019. Připravte se, protože mezi zajímavé svěží trendy patří neotřelá neonově žlutá, která na nás útočí plnou silou. A my jsme si ji absolutně zamilovali! Co na ní říkáte vy?

Neon už několikátou sezónu

Neonové odstíny v módě jsou velmi hravé a naše šatníky provázejí již několik let. V minulém roce je sice vystřídaly odstíny pastelové, které byly o poznání decentnější, letos ale znovu přicházejí veselé módní trendy, kterým jednoznačně budou vévodit neonově žluté odstíny.

Denim a neon jako parťáci

Neonově žlutá skvěle ladí k denimu, především pak k tomu tmavému, se kterým dosáhnete ještě většího kontrastu. Tmavé džíny v kombinaci s neonově žlutým topem a denimovou košilí vytvoří dokonalý outfit.

View this post on Instagram

“Black And Yellow” – Wiz Kalifa

A post shared by Oscar Borup Ipsen (@oscar_ipsen) on

Taktické doplňky

Díky svému výraznému tónu neonově žlutá rozzáří jakýkoliv outfit. Pokud tak nemáte náladu na dlouhé vystávání před šatní skříní a bádání nad tím, co si obléct, vsaďte třeba na nadčasovou černou, která je sázkou na jistotu. Můžete být oblečená v černé od hlavy k patě, a přesto nebudete působit jako byste šla na pohřeb. Správného dojmu totiž docílíte taktickým doplňkem v neonově žluté.

Tip: V minulém roce k nám dorazil módní trend ledvinek. Vyzkoušejte ledvinku v neonově žluté a budete nepřehlédnutelná.

Foto: Unsplash.com, Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments