Neonové barvy jsou stále in!

Konec zimy znamenal zároveň konec nevýrazným barvám. Jarní slunečné počasí si žádá neonové barvy, které doprovází módní trendy posledních pár let. A není se čemu divit. Vysvětlíme vám, proč jsou neonové odstíny zkrátka nejlepší!

Dokonalý kontrast

Úspěch neonového outfitu tkví v tom, že je outfit složen z kousků v neutrálních barvách, které dokonale oživí stylový kousek ve výrazném neon odstínu. Mezi neutrální barvy, které si skvěle rozumí se všemi neon odstíny patří nadčasová černá, nude béžová, bílá a také světle pudrová modrá, která získává stále větší oblibu.

Nejoblíbenější neon

Mezi nejoblíbenější neonové barvy patří výrazná žlutá, někdy nazývána jako citrónová. Říkáte si, proč zrovna tato barva? Protože se dá skvěle zkombinovat s ostatními neonovými barvami. Při správně sestaveném outfitu zároveň působí neuvěřitelně elegantně a hravě sexy. A takovou kombinaci si zamiluje každá žena.

Pokud toužíte po elegantním outfitu do práce, zkombinujte neonově žlutou s černou, nebo tmavě modrou. Pokud vybíráte outfit na volný čas, např. jen tak do kina, nebo na kávu s přáteli, můžete být více odvázaná a k výrazně žluté sáhněte například po neonově modré, nebo růžové. Abyste nepůsobila jako klaun, který si oblékl všechny různé barvy, zahrňte do outfitu některé z neutrálních barev, které jsme zmiňovali výše.

Neon v doplňcích

Nejste tak extravagantní a máte ráda svůj upnutý styl? Vyzkoušejte neonové barvy v doplňcích. Neonově růžový náhrdelník z vás udělá sexy vílu. V neonově oranžových doplňcích můžete konkurovat slunci. Neonové náušnice, náhrdelník, náramek nebo stylové hodinky jsou skvělou volbou.

Tip: Vyzkoušejte malou kabelku přes rameno v neonové barvě, ručíme vám za to, že si ji zamilujete a nebudete ji chtít odložit.

Foto: Pinterest. 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.