Konečně to vypadá, že zima je už na definitivním ústupu a o slovo se přihlásí jaro. Už taky bylo na čase, že? Pakliže jste se stejně jako my na jaro těšili, pak určitě netrpělivě očekáváte, jaké trendy budou letos na jaře nejvíce v kurzu. V tom případě se pojďte společně s námi podívat, co se bude v nadcházející sezóně nosit!

Jaro je tu! Který trend osloví právě vás?

Módní trendy se rok co rok mění. Přesto mezi nimi můžeme najít takové stálice, které se buď zuby nehty drží na pomyslných předních příčkách módního žebříčku, nebo se podobně, jako se to říká v jednom známém rčení, opakovaně vrací. Není se tak čemu divit, že mezi trendy pro jaro 2019 najdete nejen takové, které jsou oblíbené už několikátou sezónu, ale i takové, jež si po určité pauze znovu rádi připomeneme.

Květinový vzor

Jen málokoho překvapí, že pulty v obchodech zaplaví oblečení zdobené květinovým vzorem. Co jiného by se k rozkvetlému jaru hodilo více? Květiny si budete moci zamilovat nejen na klasice v podobě sukní nebo šatů, ale letos se objeví i v trochu netradičním podání na kalhotách – a to jak na těch úzkých, tak i na těch volnějšího střihu. Troufnete si na ně?

[easy-image-collage id=55962]

Něžná krajka

Všechny romantické duše určitě potěší, že v jarních kolekcích pro letošní sezónu nebude chybět krajka. Ta ozdobí nejen něžné topy či blůzky, ale chybět nebude ani na bundách či vestách. Pakliže se rozhodnete vsadit právě na krajku, doporučujeme ji zkombinovat s denimem. S tímto nestárnoucím materiálem vytvoří opravdu zajímavý kontrast, kterému jen stěží odoláte.

[easy-image-collage id=55965]

Výrazné neonky

Neonové barvy byly v kurzu před několika lety, poté se stáhly do ústraní, ale letos se opět hrdě hlásí o slovo. Pokud se nebojíte být vidět, pak jsou výrazné neonové barvy stvořené právě pro vás.

Veselé neonky oblečete nejen na tílkách, tričkách či topech, ale v těchto odstínech si budete moci pořídit i slušivá sáčka nebo vzdušné trenčkoty. Záleží tedy jen na vás, co si v nových barvách vyberete a v čem se rozhodnete být vidět.

[easy-image-collage id=55967]

Divoké potisky

Na seznamu trendů pro letošní jaro rozhodně nesmí chybět potisky – a čím divočejší a bláznivější budou, tím lépe! Trend si určitě oblíbí všichni, kteří mají odvahu vybočit z řady.

Výhodou výrazných potisků je fakt, že k nim dále stačí zvolit obyčejné kousky z vašeho šatníku. Tričko s výrazným motivem bude skvělé vypadat s obyčejnými džínami. Vsadíte se?

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com, ASOS.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments