Béžová sice nepatří mezi nejvýraznější barevné odstíny, ale i tak v sobě ukrývá jisté kouzlo. Naučte se jí nosit a podlehněte barvě, která dominuje aktuálním módním trendům. S béžovou si vaše jarní outfity určitě bude skvěle rozumět.

Béžová barva je elegantní a univerzální

Nespornou předností béžové barvy její univerzálnost, díky které si dokáže rozumět s kteroukoli jinou další barvou. To z ní dělá ideálního parťáka a vám tak béžová barva otevírá nespočet možností, s jakým dalším odstínem ji kombinovat.

Kromě toho působí béžová velice elegantně a nenuceně, takže s ní vykouzlíte ležérní outfity, které se hodí nejen pro běžné nošení, ale třeba i na důležité schůzky nebo pracovní pohovory.

Šaty

Nemít ve své sbírce alespoň jedny béžové šaty je neodpustitelný hřích. Která jiná barva by dokonale podtrhla vaši ženskost a dodala vám jemnost, nežli právě jemná béžová? Oblékněte tuhle barvičku v pohodlných a slušivých šatech, přihoďte pár výraznějších doplňků a můžete si být jisté, že se za vámi na ulici otočí ne jeden pár mužských, ale i ženských očí.

neni-vyrazna-ale-presto-je-krasna-bezova-barva-dominuje-mode-01
neni-vyrazna-ale-presto-je-krasna-bezova-barva-dominuje-mode-02

Kalhoty

Vykouzlit nenucený ležérní outfit ještě nikdy nebylo tak snadné, jako právě v případě, kdy vsadíte na trendy béžové kalhoty. K těm stačí obléknout třeba hnědé tričko, protože hnědá si s béžovou skvěle rozumí a společně vypadají velmi pěkně. Béžové kalhoty budou vypadat velice zajímavě i v kombinaci s černým topem či tričkem, se kterým vytvoří dech beroucí kontrast.

neni-vyrazna-ale-presto-je-krasna-bezova-barva-dominuje-mode-03
neni-vyrazna-ale-presto-je-krasna-bezova-barva-dominuje-mode-04

Sukně

I béžová sukně je letošní rok podle mě jednoznačně must-have. Záleží jen na vás, po jak dlouhé sukni sáhnete. Nosit se budou jak minisukně, tak i kousky v midi délce. Béžovou sukni kombinujte s nějakým jednoduchým topem, klidně v nějaké střídmé a nepříliš výrazné barvě – napadá mě třeba bílá, hnědá nebo černá.

neni-vyrazna-ale-presto-je-krasna-bezova-barva-dominuje-mode-05
neni-vyrazna-ale-presto-je-krasna-bezova-barva-dominuje-mode-06

Foto: Pinteres.com, H&M.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments