Nelíbí se vám odraz v zrcadle? Odhalte kosmetické procedury, díky kterým ošálíte okolí a omládnete

Vypadat pořád mladistvě, jako když vám bylo dvacet? Inu, to by si přála snad každá z nás. Bohužel čas zastavit nelze a jeho vliv se dříve nebo později podepíše na všech.

Co vidíte, když se podíváte do zrcadla? Vyvolá ve vás váš vlastní odraz paniku, že vypadáte staře? Vrásky, povolená kůže, kruhy pod očima – to všechno ke stárnutí prostě patří.

Boj proti času aneb jak oklamat okolí

Čas sice zastavit nelze, ale co rozhodně udělat můžete, je bojovat proti viditelným známkám stárnutí. Jestliže si chcete udržet mladistvý vzhled, spolehněte se na procedury, díky kterým oklamete okolí a uberete si (alespoň na pohled) pár let.

Foto: Unsplash.com

Chemický peeling

Klasický peeling známe (a používáme pravidelně) asi všechny, co ale peeling chemický? Slyšely jste o této proceduře, nebo se o ní právě teď dozvídáte poprvé?

Chemický peeling v praxi vypadá tak, že vám dermatolog na pleť nanese přípravek na bázi kyseliny glykolové. Ta během chviličky způsobí začervenání pokožky a její následné olupování – žádný strach, sloupne se pouze horní vrstva.

Proceduru je dobré podstoupit několikrát, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Dermální výplně

Vrásky ke stárnutí (bohužel) patří. Jejich vzniku lze sice předcházet, ale jednoho dne budou zdobit každou z nás. Bez výjimky.

Foto: Unsplash.com

Možná ale už nyní máte opravdu hluboké vrásky, které nelze jen tak zamaskovat. Pokud jsou vrásky skutečně hluboké, často nepomůže ani klasika v podobě botoxu.

Tehdy můžete vsadit na dermální výplně, kdy se používá například kyselina hyaluronová. Hlubší vrásky se nejčastěji týkají kontur pod očima nebo nosoretních rýh.

Plazmová terapie

Plazmová terapie je pojem, který pro vás možná bude neznámý – a to tak trochu právem, protože je to v oblasti omlazování novinka.

Foto: Pexels.com

Během plazmové terapie dochází k odběru vlastní krve, z níž je odstředěna plazma a ta je poté obohacena o růstové faktory krevních destiček, popřípadě kyselinou hyaluronovou. Takto upravená plazma se pak jemnými vpichy aplikuje do kůže – nejčastěji na obličej či na krk. Tento zákrok nepatří k nejlevnějším procedurám, s cenami se začíná na 5.000 Kč, záleží ovšem na velikosti partie, která je ošetřena a také na technologii, které se využívá. Obecně je plazmová terapie slibnou technologií, protože se využívá produktů vlastního těla, je to tedy přirozený způsob regeneraci a omlazení pokožky.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.