Nejžhavější letní trendy v pánské módě? Unosíte je i v září

Smiling Man Looking at Himself in a Mirror

Léto 2023 se nese ve znamení skvělých módních trendů a pánského stylu, který kombinuje komfort, eleganci a rebelství. Od osvěžujících barev po retro a futuristické prvky – letošní sezóna nabízí nespočet způsobů, jak zazářit ve slunečních dnech. V tomto článku vám představujeme nejžhavější trendy, které byste si letos neměli nechat ujít.

Pastelové barvy

Pastelové barvy jsou dominantním prvkem tohoto léta. Světle růžová, mátová, baby modrá a světle žlutá vládnou módním molům a dodávají vašim outfitem jemný a osvěžující nádech. Kombinujte pastelové košile s neutrálními kraťasy nebo zkuste pastelovou bundu, která okamžitě zaujme a zvýrazní váš styl.

Retro nostalgie

Ať už jde o trend „y2k“ nebo návrat do 70. a 80. let, toto léto platí „co je staré, to je dobré“. Retro vzory, límečky a výrazné barvy dodají vašemu letnímu stylu dozvuky minulosti. Proč se tedy nevrátit trochu v čase? Inspirujte se módou vašich dětských let.

A Group of Elderly Men Standing on the Street while Wearing Stylish Clothes
Foto: Unsplash

Průhledná lehkost

Průhledné materiály jako síťovina a průsvitné látky přinášejí do letního šatníku hravost a vzdušnost. Experimentujte s vrstvením, kombinujte průhledné materiály s neprůhlednými a vytvářejte stylové a rafinované outfity.

Sportovní elegance

Sportovní prvky jsou stále in a nabízí nám kombinaci pohodlí a stylu. Zkuste lehkou sportovní bundu s pruhy nebo s logem, nebo zkombinujte pohodlné slip-on boty s padnoucími chinos kalhotami. Tento trend vám umožní být vždy připraveni, ať už jdete na pláž nebo na procházku po městě.

Plážový relax

Ležérní plážový styl je perfektní nejen na pláž, ale i do města. Kousky jako pruhované košile, ležérní kraťasy a slaměné klobouky vytváří neformální a uvolněný vzhled. Propojte pohodlí a styl pro skvělý letní outfit.

Boty s otevřenou špičkou

V pánské obuvi vládne letos otevřená špička. Se sandály a Birkenstocky určitě nešlápnete vedle a také vám poskytnou potřebné pohodlí během teplých dní.

Vzory a grafika

Tato sezóna nabízí prostor pro kreativitu a sebevyjádření. Oblečení s grafickými vzory, psychedelickými motivy a geometrickými tvary vám umožní vytvořit jedinečné a stylové kombinace, které vás nechají vyniknout.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.