Rok 2017 je sice už za námi, ale některé módní ikony si z něj odnesly trochu více, než my ostatní. Počato v roce 2017, narozeno v roce 2018. Roky, které budou pro některé známé osobnosti tím nejkrásnějším obdobím v životě. Představujeme vám ty nejvíce stylové těhulky v roce 2017!

Gabriela Lašková

První krátkovlasou Miss se stala kráska s velkým srdcem na první pohled. Gabriela Lašková (dříve Kratochvílová) vyhrála Českou Miss v roce 2013 a od té doby slaví úspěch ve všech směrech. Mola na módních přehlídkách vyměnila za televizní obrazovky. Do současnosti moderuje hlavní zprávy televize Prima. Gabriela je jednou z mála modelek, které vydržel vztah  s přítelem i po skončení soutěže krásy, za kterého se v roce 2016 provdala. Koncem minulého roku oznámila na Instagramu originální fotkou, že čeká miminko. “Klokan přiletí v březnu” …a až do té doby patří podle nás mezi nejkrásnější a nejstylovější maminky v očekávání!

Andílci Victoria’s Secret a nejlepší kamarádky

Mezi zahraniční krásky, které čekají miminko patří modelky Candice Swanepoel a Behati Prinsloo.

Candice oznámila své, již druhé, těhotenství pár dní před Vánocema. Druhé miminko čeká necelý rok po tom prvním, což značí, že být maminkou jí naplňuje více, jak být modelkou. Obě své děti má se svým partnerem Hermannem Nicolim, který je také model. Candice je známá svou extrémně štíhlou a vypracovanou postavou, kterou získala zpátky pár měsíců po prvním těhotenství, u druhého tomu jistě nebude jinak. Rodičové modelové, jak asi budou vypadat děti až vyrostou?

Behati Prinsloo je manželkou slavného zpěváka skupiny Maroon 5 Adama Levine, který je považován za jednoho z nejvíce sexy mužů světa. Manželé spolu očekávají druhého potomka, kterého se nemůžou dočkat. Adame Levine jednou prohlásil, že by chtěl 17 dětí… no, uvidíme,  co na to Behati.

Miranda Kerr a její bříško

Miranda má své první dítě, kluka jménem Flynn, se známým hercem Orlandem Bloomem. Manželství tohoto páru bohužel nevydrželo, Flynn tím ale rozhodně neztrácí. Rodiče mají společně krásný přátelský vztah, pro které je Flynn na první místě. Nyní se stane velkým bráchou. Miranda se totiž znovu vdala za magnáta Evana Spiegela, se kterým teď čeká své druhé dítě. Bývalá modelka Victoria’s Secret je známá svým zdravým životním stylem. Doufáme, že i druhé mimino bude zdravé a krásné po mamince.

Foto: Pinterest.com, instagram.com/gabrielalaskovaofficial/.

Načítání...

Diskuze