Každá žena by si přála zastavit čas, aby v zrcadle nikdy neobjevila první vrásku a stopy stárnutí na ní nebyly patrné. Bohužel čas zastavit nelze, proto se většina z nás snaží proces stárnutí alespoň zpomalit a vrásky maskovat líčením.

Nejsou to ale jen vrásky, které mohou beze slova prozradit pravdu o našem věku a odhalit skutečnost, že ani nám se stárnutí nevyhýbá. Jaké další partie našeho těla si zaslouží pozornost?

Foto: Depositphotos.com

Nebraňte se odhalování dekoltu

Mnoho žen má s přibývajícím věkem tendence nenosit výstřihy, protože pokožka zde snadno odhalí, že už nejsou mladice. Že vám dávno není dvacet ale neznamená, že nemůžete nosit hluboký výstřih a dávat tak na obdiv své přednosti!

Foto: Unsplash.com

Chce to jen o dekolt správně pečovat, používat krém s ochranným UV faktorem, vyplatí se také vsadit na speciální zpevňující krémy, které jsou určené právě pro péči o dekolt. Dekoltu můžete dopřát i masku, čas od času si to tahle partie vašeho těla jistě zaslouží.

Ruce prozradí mnohé

Ruce jsou, co se věku týče, docela zrádné. Nejen zvrásněná, povolená kůže odhalí, že vám přibývají roky, ale také tzv. stařecké skvrny promluví i bez jediného slova. Navíc ruce ukazujeme prakticky každý den a nelze si jich nevšimnout.

Foto: Depositphotos.com

I ruce si zaslouží vaši pozornost. Hodí se nosit při sobě krém, se kterým kdykoli můžete ruce promastit a to přitom úplně všude – v práci, cestou domů v hromadné dopravě, v čekárně u lékaře. Od věci nejsou ani speciální hydratační zábaly, které můžete párkrát do měsíce na ruce aplikovat.

Nezapomínejte na oblast krku

Na krk a oblast okolo něho mnoho žen zapomíná, nejen pokud jde o viditelnost stárnutí, ale i co se týče odličování. Poté se stává, že na krku zůstávají zbytky líčidel a nečistot a to vlastně zbytečně. Koho by zabilo při odličování pleti myslet i na oblast krku, hm?

Foto: Depositphotos.com

I na krku může být patrné, že máte na svém kontě už slušnou řádku let. Myslete proto i na péči o jeho oblast, kdy lze doporučit nejen aplikaci krémů proti stárnutí, ale právě i již zmíněné odličování. Věnujte se svému krku a on se vám odvděčí tím, že bude vypadat dobře a neprozradí, kolik vám je.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments