Nejnovější trendy v líčení

Líčení je pro nás ženy velmi důležité. Především umí podtrhnout naši přirozenou krásu a zvednout naše sebevědomí. I v této oblasti se stále objevují nové trendy, které rády sledujeme. Nyní se opět hlásí o slovo vliv devadesátých let. Pojďme se podívat na současné trendy v make-upu.

Výrazná tvářenka

Pokud dáváte přednost jemnému líčení, ke kterému patří decentní tvářenka, tento trend nejspíše následovat nebudete. V kurzu jsou výrazné tvářenky, které jsou zejména na podzim ideální volbou. V devadesátých letech byly velmi populární.

„No make-up“ make-up

Tento trend naopak nepotěší ty z vás, které máte rády výraznější líčení. Tento fenomén je v našich článcích několikrát zmiňovaný, ale je dobré si ho připomenout. Jde o velice decentní líčení, při kterém není skoro poznat, že jste nalíčená. Ideální je především do zaměstnání nebo do školy.

Kromě toho je toto líčení velice jednoduché a rychlé. Inspiraci si můžete vzít například z modelky Hailey Bieber, pro kterou je přirozenost a jednoduchost na prvním místě.

Lesklé rty

Pokud máte ráda matné rty a ve vaší kosmetické tašce dominují matné rtěnky, raději je na chvíli odložte. Nyní se vrací na scénu lesky na rty. Nutno uznat, že jsou na rtech mnohem pohodlnější než rtěnky a ta hydratace!

Výrazné oči

Výrazné stíny, flitry a černé linky je to, co nyní potřebujete. I tento trend je pozůstatek devadesátých let. Když se podíváme například na seriál Euphoria nebo na módní přehlídky, vidíme, že výrazně nalíčené oči jsou stále v kurzu.

Husté obočí

Čím dál tím více žen si přestává vytrhávat své obočí a dává přednost výraznému hustému obočí, kterým se může pyšnit například modelka Cara Delevingne. V současnosti je to velký hit.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!