Inspirace: oslnivé nehty jako stvořené na sváteční období

Vánoce jsou časem oslav a setkání s rodinou a přáteli. Abyste oživili svůj outfit a dotvořili svůj vzhled, nesmíte vynechat důležitý detail, kterým jsou nehty. Při tolika třpytivých, slavnostních a svátky inspirovaných vzorech nehtů je těžké vybrat ten nejlepší.

Abychom vám pomohli s rozhodováním, sestavili jsme seznam 10 oslnivých vzorů nehtů, které budou pro toto sváteční období ideální. Tyto nehty jistě dodají všem vašim návrhům manikúry slavnostní a stylový nádech.

Zde je našich 10 nejlepších oslnivých návrhů nehtů pro letošní sváteční období, které dodají vašim svátkům jiskru a náladu.

Význam 10 oslnivých nehtových designů pro sváteční období

Sváteční období je nejlepším obdobím, kdy můžete ze svých nehtů vytěžit maximum. Tyto slavnostní, třpytivé a svátky inspirované návrhy nehtů vám pomohou posunout vaši hru na nehty na vyšší úroveň. Používání těchto vzorů nehtů vám pomůže dodat vašemu vzhledu noblesu, ať už se jedná o večírek, rodinnou oslavu nebo jinou zvláštní příležitost.

Je to také skvělý způsob, jak vyzkoušet něco odvážnějšího a slavnostnějšího. Experimentování se třpytkami a různými vzory nehtů vám také pomůže ukázat vaši osobnost a dodat vašemu vzhledu jedinečný nádech.

10 oslnivých návrhů nehtů pro slavnostní období

1. Třpytivé hvězdné nehty

Třpytivý hvězdicový design nehtů je dokonalým způsobem, jak udržet slavnostní vzhled nehtů a zároveň zůstat decentní. Jednoduše nalakujte nehty podkladovým lakem oblíbeného odstínu a přidejte hvězdičky různých velikostí pomocí třpytivých nehtů. Na závěr naneste vrchní lak pro větší lesk a třpyt.

Foto: Shutterstock

2. Mramorované nehty

Mramorované nehty jsou skvělým způsobem, jak předvést svou kreativitu, pokud jde o zdobení nehtů. Tento design vytvoříte tak, že na nehty nanesete houbičkou odstíny laku na nehty. Poté je dokončete vrchním lakem, abyste dosáhli lesklého a stylového efektu.

3. Sněhové vločky

Klasický design zimního období, nehty se sněhovými vločkami jsou ideální pro zimní období. Nalakujte nehty pevným odstínem laku a pomocí bílé barvy vytvořte sněhové vločky různých velikostí. Naneste vrchní lak, abyste získali lesklý a elegantní povrch.

Foto: Shutterstock

4. Nehty s vánočním stromkem

Zábavný, slavnostní a zářivý design vánočních nehtů se skvěle hodí pro toto roční období. Nalakujte nehty sněhově bílým podkladovým lakem a poté zvolte různé odstíny zelené barvy, abyste na nehtech vytvořili vzor vánočního stromku. Na závěr naneste vrchní lak pro větší lesk.

5. Slavnostní květinové nehty

Dodejte svátečnímu vzhledu nádech elegance a ženskosti pomocí svátečních květinových nehtů. Natřete každý nehet pevným odstínem laku na nehty a přidejte květinový vzor podle vlastního výběru. Vrchní lak pomůže udržet design neporušený i po několika dnech.

6. Sněhulákovy nehty

Zábavný design, kterým můžete předvést své dovednosti v oblasti nail artu, je design sněhulákových nehtů ideální pro zasněžené období. Nalakujte nehty bílým podkladovým lakem a pomocí různých odstínů vytvořte sněhuláka. Na závěr naneste vrchní lak, který vám pomůže dodat extra lesk a jas.

7. Cukrové nehty

Pro jemný a třpytivý vzhled jsou cukrové nehty ideální pro sváteční období. Vyberte si metalický odstín laku na nehty a přidejte na každý nehet drobné třpytky. Nakonec je přetřete vrchním lakem, který pomůže udržet třpytky na místě po celý den.

8. Sobí nehty

Ukažte svého svátečního ducha se sobími nehty. Nalakujte nehty hnědým podkladovým lakem a pomocí černých nehtů vytvořte tvary sobů. Naneste vrchní lak pro větší lesk a ochranu.

Foto: Shutterstock

9. Santovy nehty

Ukažte svého veselého ducha s těmito Santovými nehty. Nalakujte nehty jasně červeným podkladovým lakem a pomocí bílé barvy vytvořte tvary Santy. Na závěr nanes vrchní lak, který pomůže udržet design na svém místě.

Foto: Shutterstock

10. Nehty jako v zimní říši divů

Blýskněte se a zazáříte s nehty jako ze zimní říše divů. Zvolte podkladový lak inspirovaný zimou a poté přidejte různé třpytivé tvary pomocí nail artu. Nakonec je doplňte vrchním lakem, abyste design uchovali.

Závěr

Těchto 10 oslnivých návrhů nehtů je dokonalým způsobem, jak dodat sváteční náladu a třpytky svému svátečnímu vzhledu. Od třpytivých hvězdiček po soby a Santovy nehty – tyto návrhy nehtů vám pomohou dodat vašemu vzhledu třídu a osobitost. Nezapomeňte si tedy vybrat dokonalý design nehtů pro letošní sváteční období a dodejte svému vzhledu šmrnc!Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.