Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je u konce, a tak je načase se ohlédnout zpět za nejlepšími módními momenty letošního ročníku, kterých rozhodně nebylo málo. Kdo byl podle nás nejlépe oblečený?

Tato událost je kromě jiného také pomyslnou módní přehlídkou. Veřejnost je nemilosrdná a neodpustí celebritám žádný přešlap. Především módní policie kritikou nešetří, a tak si hvězdy musí dát záležet, aby oslnily. Těmto dámám se to povedlo.

Julianne Moore

Během festivalu panovalo horké počasí, které návštěvníky neodradilo, ba naopak. Především herečka Julianne Moore do Karlových Varů přilákala davy lidí, které kromě svého outfitu příjemně překvapila svou ochotou a vřelým chováním. Na červeném koberci se ukázala ve žlutých volánkových šatech, které byly velice decentní, přesto slušivé. Ostudu neudělal ani její manžel, který ji krásně doplňoval v elegantním černém obleku.

 Nikol Švantnerová

Nikol na sebe během festivalu oblékla hned několik modelů. Například na zahájení zvolila dlouhé zlaté šaty, které perfektně podtrhly její opálenou pokožku. Na párty pak oblékla opět dlouhé šaty, tentokrát v něžných barvách, ve kterých vypadala úchvatně. Jako modelka zkrátka ví moc dobře, co si obléknout.

Aňa Geislerová

Jako herečku Aňu Geislerovou jednoduše milujeme! Ještě více však milujeme její outfity, kterými nikdy nezklame. Nikdy jí nechybí šmrnc a elegance, což dokázala i tentokrát. Černé šaty s rozparkem, které na festival zvolila, hodnotíme na výbornou.

Jitka Schneiderová

Jitka Schneidrová jako elegantní dáma byla skoro k nepoznání. Zvolila flitrované šaty s rozparkem, ve kterých vypadala přímo skvostně. Herečka má skvělou postavu, a tak si odvážnější model může bez problému dovolit. Dokonale celkový dojem doplnila zlatým psaníčkem a výraznou rtěnkou.

Outfity hvězd se opět vydařily, co říkáte? Který se nejvíce líbí vám?

Foto: Instagram.

Načítání...

Diskuze