Nejlepší módní momenty (ne)jen z červeného koberce Golden Globes 2021

V noci z 28. února na 1. března byly v Americe předány prestižní ceny Golden Globes, jimiž jsou každoročně oceňováni herci, herečky, filmy nebo seriály. Kromě jiného je tato událost přehlídkou luxusních šatů a rób. Pojďme se nyní podívat na nejlepší outfity nejen z červeného koberce Golden Globes.

View this post on Instagram

A post shared by SOFIA CARSON. (@etherealsofia)

View this post on Instagram

A post shared by Golden Globes (@goldenglobes)

Současná doba bohužel nepřeje společenským akcím, natož pak předávání cen, na kterých se shromažďuje velké množství lidí. Proto museli organizátoři trochu improvizovat.

Původně se měl slavnostní ceremoniál uskutečnit již v lednu. Kvůli pandemii koronaviru ale předávání Golden Globes nakonec proběhlo v noci z 28. února na 1. března. Tentokrát celá akce probíhala prostřednictvím online přenosu a bez osobní přítomnosti většiny hvězd. Většina hostů se galavečera zúčasniala alespoň virtuálně prostřednictvím internetu.

Některé hvězdy oblékla i značka Louis Vuitton.

I tak jsme ale nepřišli o červený koberec a tolik oblíbené hvězdné outfity a róby. Nesmíme ale samozřejmě opomenout ani outfity těch hvězd, které se na červený koberec nedostavily a zůstaly kvůli své bezpečnosti a bezpečnosti svých blízkých doma.

Řada celebrit se s moderátorkami večera Tinou Fey a Amy Poehler spojily ze svých obýváků nebo ložnic. I tak si ovšem daly patřičně záležet na svém zevnějšku, jakoby byly přítomny v sále a na červeném koberci.

Jak je vidět, ani pandemie, která nás sužuje již déle než rok, tuto velkolepou událost neohrozila.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!