V noci z 28. února na 1. března byly v Americe předány prestižní ceny Golden Globes, jimiž jsou každoročně oceňováni herci, herečky, filmy nebo seriály. Kromě jiného je tato událost přehlídkou luxusních šatů a rób. Pojďme se nyní podívat na nejlepší outfity nejen z červeného koberce Golden Globes.

Současná doba bohužel nepřeje společenským akcím, natož pak předávání cen, na kterých se shromažďuje velké množství lidí. Proto museli organizátoři trochu improvizovat.

Původně se měl slavnostní ceremoniál uskutečnit již v lednu. Kvůli pandemii koronaviru ale předávání Golden Globes nakonec proběhlo v noci z 28. února na 1. března. Tentokrát celá akce probíhala prostřednictvím online přenosu a bez osobní přítomnosti většiny hvězd. Většina hostů se galavečera zúčasniala alespoň virtuálně prostřednictvím internetu.

Některé hvězdy oblékla i značka Louis Vuitton.

I tak jsme ale nepřišli o červený koberec a tolik oblíbené hvězdné outfity a róby. Nesmíme ale samozřejmě opomenout ani outfity těch hvězd, které se na červený koberec nedostavily a zůstaly kvůli své bezpečnosti a bezpečnosti svých blízkých doma.

Řada celebrit se s moderátorkami večera Tinou Fey a Amy Poehler spojily ze svých obýváků nebo ložnic. I tak si ovšem daly patřičně záležet na svém zevnějšku, jakoby byly přítomny v sále a na červeném koberci.

Jak je vidět, ani pandemie, která nás sužuje již déle než rok, tuto velkolepou událost neohrozila.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments