Nejlepší módní momenty královské rodiny

Od členů  královské rodiny se očekává nejen vybrané chování, ale také noblesní oblékání. Je jejich povinností rodinu co nejlépe reprezentovat a dodržovat pravidla, která většinou bývají dosti striktní. Tato pravidla se samozřejmě týkají i oblékání.  Navzdory různým nařízením a příkazům ale stále platí, že každý může občas šlápnout vedle. Móda umí být dosti ošemetná a někteří lidé mají problém se v této oblasti dobře orientovat. Pojďme se nyní podívat na outfity, které se současným, ale i bývalým členům britské královské rodiny vydařily.

Vévodkyně Kate

Za nejstylovější členku lze považovat vévodkyni Kate, která je nádherná vždy a za všech okolností. Již zmíněná přísná pravidla splňuje dokonale. I když není urozeného původu, kromě módy si osvojila i to, jak se má jako členka královské rodiny chovat a vystupovat na veřejnosti.

Princezna Eugenie

Princezna Eugenie se vždy projevuje jako elegantní dáma. Své outfity má dokonal sladěné a jde poznat, že kromě toho, že nemá problém dodržovat etiketu, má i přehled v módních trendech.

View this post on Instagram

#happybirthdayhrh ? Swipe for more pictures?

A post shared by FAN PAGE (@princesseugenieofyork) on

Princ William a Harry

I zástupci z řad mužů si zaslouží své čestné místo v žebříčku nejlépe oblékaných členů královské rodiny. Musíme si však přiznat, že muži to mají v tomto ohledu mnohem jednodušší nežli ženy. Nemusí trávit dlouhé hodiny přípravou účesu a make-upu. Zkrátka stačí, když si obléknou hezký, padnoucí oblek a mají vystaráno. U žen se otázka vhledu přeci jen řeší o něco více.

Královna

Samotná královna je pravou ukázkou noblesy. Na rozdíl od ostatních členů rodiny, kteří se v civilu oblékají jako běžní lidé, královna Alžběta od svých vladařských zvyků nikdy neopouští. Ani co se módy týče.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.