Nejlepší módní momenty královské rodiny

Od členů  královské rodiny se očekává nejen vybrané chování, ale také noblesní oblékání. Je jejich povinností rodinu co nejlépe reprezentovat a dodržovat pravidla, která většinou bývají dosti striktní. Tato pravidla se samozřejmě týkají i oblékání.  Navzdory různým nařízením a příkazům ale stále platí, že každý může občas šlápnout vedle. Móda umí být dosti ošemetná a někteří lidé mají problém se v této oblasti dobře orientovat. Pojďme se nyní podívat na outfity, které se současným, ale i bývalým členům britské královské rodiny vydařily.

Vévodkyně Kate

Za nejstylovější členku lze považovat vévodkyni Kate, která je nádherná vždy a za všech okolností. Již zmíněná přísná pravidla splňuje dokonale. I když není urozeného původu, kromě módy si osvojila i to, jak se má jako členka královské rodiny chovat a vystupovat na veřejnosti.

Princezna Eugenie

Princezna Eugenie se vždy projevuje jako elegantní dáma. Své outfity má dokonal sladěné a jde poznat, že kromě toho, že nemá problém dodržovat etiketu, má i přehled v módních trendech.

View this post on Instagram

#happybirthdayhrh ? Swipe for more pictures?

A post shared by FAN PAGE (@princesseugenieofyork) on

Princ William a Harry

I zástupci z řad mužů si zaslouží své čestné místo v žebříčku nejlépe oblékaných členů královské rodiny. Musíme si však přiznat, že muži to mají v tomto ohledu mnohem jednodušší nežli ženy. Nemusí trávit dlouhé hodiny přípravou účesu a make-upu. Zkrátka stačí, když si obléknou hezký, padnoucí oblek a mají vystaráno. U žen se otázka vhledu přeci jen řeší o něco více.

Královna

Samotná královna je pravou ukázkou noblesy. Na rozdíl od ostatních členů rodiny, kteří se v civilu oblékají jako běžní lidé, královna Alžběta od svých vladařských zvyků nikdy neopouští. Ani co se módy týče.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!