Nejkrásnější šaty a obleky slavných z královské svatby

O královské svatbě jsme mohli slyšet víc než dost. Aby ne, byla nejočekávanější svatba roku. Největší světové celebrity a osobnosti nemohly na této události chybět – a s nimi zároveň jejich krásné šaty a obleky, které byly promyšleny do nejmenšího detailu. Připravili jsme si pro vás výběr těch nejkrásnějších, které stojí za povšimnutí.

Amal a George Clooney

Tento pár na královské svatbě doslova zářil díky šatům, které vynesla manželka Amal. Svítivě žluté pouzdrové šaty nezůstaly bez povšimnutí. George měl na sobě světlý oblek, který k šatům Amal perfektně ladil, nejen díky kravatě. Klobouk, který měla Amal na hlavě byl opravdu skvostný a dodával celému looku na eleganci.

Serena Williams

Serena volila šaty od světově známé módní značky Versace. Pudrové šaty, které měly dlouhé rukávy a asymetrický střih rozhodně lichotily její postavě. K šatům obula lodičky ve stejné pudrové barvě. Co na Sereně rozhodně nešlo přehlédnout byl její malý, přesto velmi zajímavý klobouček, který se tyčil do vzduchu.

Victoria a David Beckham

Victoria zvolila podobné šaty, jako měla před sedmi lety na svatbě prince Williama. Šaty v královské modré doplnila korálovými lodičkami, které celkový outfit vybarvily. Victoria na rozdíl od ostatních svatebčanů nezvolila velký výrazný klobouk, ale přesto dodržela dress code a zvolila méně výrazný. David Beckham zvolil perfektní šedý frak, ve kterém působil velice elegantně a opět se svou manželkou výborně ladili.

Oprah Winfrey

Nejslavnější moderátorka světa zvolila podobně jako Serena pudrové šaty, na kterých se ale podílel tým Stelly McCartney. Skládané šaty s krajkou jí velmi lichotily a klobouk který má na hlavě je opět terčem pozornosti. Zdobí jej obrovská květina, která je skoro větší než samotný klobouk. Celkový outfit byl opět do detailu promyšlený.

Foto: Pinterest.com.

 


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!