Upravené nehty a stylová manikúra by měly být samozřejmostí po celý rok. Jaké jsou ale trendy pro jednotlivé roční doby? Pojďme se podívat na ty nejideálnější odstíny i typy zdobení pro letošní zimu.

Budou hrát prim jen studené barvy nebo dostanou šanci i ty hřejivé?

Chromový efekt

Metalické barvy jsou sice stále trendy, ale letošní zimě bude vévodit chromový efekt. Tato technika spočívá v používání speciálního prášku nanášeného na nehty s podkladovým lakem.

Co se týče odstínů, samozřejmě vévodí hlavně ty studené, ale chrom vypadá skvěle i v teplejších barvách. Pro takovou úpravu je ale lepší si zajít do salónu.

Matné laky

Matné laky jsou velice decentní a v rámci zimních trendů patří k těm nejoblíbenějším. Odrážejí tichou, spící přírodu v zimních měsících a mohou se doplňovat s metalickými aplikacemi.

Výborně vypadá například světle modrá, šedivá, trendy je ale také bordó odstín připomínající oblíbené svařené víno nebo barvy skořice.

Perlové aplikace

Drobné perličky imitující sněhové vločky rozhodně patří k trendům pro letošní rok. Nejlépe vypadají ve spojení s decentní francouzskou manikúrou nebo se světlými odstíny. Doplňte je o trochu třpytu a máte ideální zimní kombinaci.

Červené víno

Odstíny červené jsou trendy po celý rok, bez nich bychom se jednoduše neobešli ani v zimě. Chladným měsícům však vévodí hlavně bordó kombinace v odstínech červeného vína či brusinek, letos nešlápnete vedle ani s tmavšími kombinacemi bordó a hnědé. Takto upravené nehty lze sladit s odstínem rtěnky a vnést do sychravého počasí trochu tepla.

Zlaté třpytky

Letošní zima sází na zlatou. Zlaté třpytky jsou odrazem sváteční atmosféry v období Vánoc a dokážou rozzářit i ten nejtemnější den. Třpytky lze skvěle kombinovat s matnými laky, nemusíte se však bát ani celozlatých nehtů. Ba naopak.

Nude odstíny

Elegance a jemnosti dosáhnete v zimě s nude odstíny. Jemné tóny působí minimalisticky, ale rozhodně nejsou nudné.

Skvěle se doplňují s jemnými stříbrnými třpytkami, které jim dodají slavnostní nádech a připomenou mrazivou krásu ledové královny.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments