Nezadržitelně se nám blíží zima. Pro někoho možná zimní měsíce představují to vůbec nejkrásnější roční období, ale pořád je potřeba myslet na to, že je venku zima, mráz štípe do tváře a mnohdy nás ani několik vrstev nezachrání před tím, že se třeseme chladem. Když už se musíme smířit s tím, že nám teď panuje královna zima, proč si tyhle měsíce nezpříjemnit třeba pěknými nehtíky?

Zimní trendy v úpravě nehtů

Dbáte na upravené nehty? To je dobře! Mnoho lidí si myslí, že nehty nejsou vidět, ale opak je pravdou. Právě že vidět jsou a lidé okolo nás i jich často všímají. Jen si sáhněte do svědomí, jestli raději podáte ruku člověku, jehož nehty jsou čisté, upravené a hezké, nebo tomu, kdo na své nehty očividně kašle, má je zanedbané a vůbec nevypadají hezky.

Tak co? Myslím, že vím, pro jakou variantu byste se rozhodly.

A právě o tom to je. Upravené nehty jsou (alespoň pro nás ženy, chlapi ať si dělají, co chtějí) už tak nějak samozřejmostí a tak je to v pořádku. Inspirujte se zimními trendy v úpravě nehtů, jsem si jistá, že si zaručeně vyberete!

Tmavě modrá barva

Modrá barva k zimě už tak nějak patří. Letos frčí i ve své tmavé podobě a podle mě vypadá prostě super. Když tmavě modrou k tomu všemu přidáte třpytivé kamínky, bude to prostě bomba!

Kombinace černé a třpytivé

Milujete černou barvu? Vzdávat se jí nemusíte ani teď v zimě. Stačí, když černé nehty doplníte o něco krásně třpytivého, protože v zimě se nemusí třpytit jen napadaný sníh, ale i vaše nehty, hm?

Trendy “svetr”

Nevím, jestli jste si toho všimly, já tedy určitě: všude jsou teď nehty s úpravou, které se přezdívá jednoduše svetr. Jde o velice zajímavý způsob, jak nehtům dodat super vzhled. A pokud jde o svetr, tak ten přece během chladných měsíců nesmí chybět, ne?

Studený design

Zima je známá tím, že je prostě studená. A studené mohou být i vaše nehty, s touto velice pěknou a pro mě i elegantní metodou, jak svým nehtům dodat chladivý efekt. Co na něho říkáte? Mně se líbí!

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze