Seriálů o módě a lifestyle existuje nespočet. Jedním z nejoblíbenějších je samozřejmě Sex ve městě a Gossip girl. Oba tyto seriály nás provázely módou po několik sérií a dočkaly se konce, se kterým se dokážeme smířit. Jsou ale seriály, u kterých nutně potřebujeme pokračování! 

Džungle rtěnek

Začít musíme tím největším zklamáním a radostí zároveň. Knižní předlohu tohoto seriálu napsala Candace Bushnell, která je zároveň autorkou seriálu Sex ve městě. A právě proto se předpokládal úspěch seriálu ještě předtím, než se vůbec začal vysílat. Proč tedy skončil uprostřed druhé série?

Konec seriálu byl pro nás velkým zklamáním. Necelé dvě série to totiž vypadalo na skvělý seriál o módě, především pak o módní návrhářce, která je dost výstřední a trochu bláznivou ženou. Spolu se svými kamarádkami žijí v New Yorku (nečekané, že?) a navzájem spolu prožívají životní eskapády. Nutně potřebujeme pokračování! Návrhy Victory jsme totiž naprosto zbožňovali!

Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie nebyl typickým seriálem o módě. Byl to spíše seriál o newyorské doktorce, která je tak trochu svérázná, ale nadevše miluje svůj životní styl v New Yorku. Zoe Hart má úžasný styl a vkus i na muže. Její seriálové outfity byly jako vystřižené z katalogu a zároveň naprosto jedinečné a osobité (jakoby ušité na míru přímo herečce, které má podobný styl jako hlavní hrdinka). Chtěly bychom seriál jen o módním stylu Zoe Hart, co vy?

The Carrie Diaries

Přemýšlely jste někdy nad tím, jaký život vedla Carrie ze Sexu ve městě předtím, než se odstěhovala do New Yorku a osamostatnila se? Kde vzala peníze na všechny své drahé boty apod.? Právě proto byl natočen spin off seriál The Carrie Diaries, který nám dal pár odpovědí. Ve skutečnosti musíme uznat, že se nám líbil snad o kapku více, než samotný seriál Sex ve městě. Carrie je totiž mladší, odvážnější a její snaha prorazit v módním průmyslu byla naprosto obdivuhodná. Nemluvě o jejích outfitech. Doufáme v pokračování! Konec seriálu se nám totiž vůbec, ale vůbec nezamlouval.

Foto: Pinterest.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze