Nechte své letní opálení vyniknout – noste bílé šaty

Nejedna z nás se nemůže dočkat letních měsíců, které stráví na sluníčku a odměnou za lenošení na lehátku, osušce nebo dece jí bude bronzově opálená pokožka. Letní opálení mnohým z nás vydrží ještě několik týdnů poté, co se s námi léto rozloučí, takže se opálenou kůží můžeme kochat třeba ještě v září nebo října. Pokud chcete, aby vaše svůdně opálená kůže ještě více vynikla, oblečte si bílé šaty.

Bílé šaty jsou elegantní, nadčasové a trendy

Jestli si na bílých šatech něco zamilujete, pak to bude jejich univerzálnost. Obléknout si je totiž můžete opravdu kamkoli. Vezměte si je do práce, oblékněte si je, až půjdete na večeři s vaší drahou polovičkou, vsaďte na ně i tehdy, kdy si na dovolené vyjdete na drink nebo se projít po pláži při zapadajícím slunci. Stačí si jen vybrat, rozhodně je z čeho!

Chcete být bohyní?

Představte si sami sebe, jak jste na dovolené někde u moře, bosýma nohama se procházíte po pláži, mezi prsty cítíte písek, do nosu vás příjemně lechtá lehce slaná chuť moře, kocháte se pohledem na zapadající slunce a po vašem boku kráčí láska vašeho života. Jaké šaty byste přesně v tento okamžik chtěly mít na sobě?

Stydíte se odhalit ramena?

Co byste řekly na to, že byste mohly šikovně spojit svůdně odhalená ramena (a v nejlepším případě i krk, to muži milují!) s vaším letním, bronzově zbarveným opálením? Za mě je to jasné: ano, ano, ANO! Bílé šaty se spadlými rameny vám s tímto úkolem hravě pomohou a můžete mi věřit, že v nich uděláte ten nejlepší dojem.

Toužíte být elegantní?

Každá z nás chce čas od času vypadat elegantně a působit jako dáma s velkým D, nemám snad pravdu? A s pomocí bílých šatiček můžete být elegantní určitě! A vlastně bez práce, protože bílé šaty samy o sobě vypadají elegantně, takže pro ležérní look nemusíte v podstatně hnout prstem. A to zní fajn, nemyslíte?

Sluší i plnějším tvarům?

No tak to rozhodně! Nemusíte mít dokonalou postavu ani perfektní míry a bílé šaty na vás budou vypadat jedním slovem báječně. I ženy s plnějšími tvary mohou hrdě ukazovat své pracně získané letní opálení. Byla by strašná škoda schovávat bronzově opálenou pokožku jen proto, že nemáte míry modelky z titulní stránky módního časopisu. Tak směle do toho!

Foto: Pixabay.com, ASOS.

 


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.