Nechte se inspirovat účesy podle Katy Perry

Zpěvačka Katy Perry je známá – co se účesů týče – svými častými vlasovými experimenty. Na hlavě už vystřídala snad všechny možné účesy a nebojí se ani extravagantních barev jako je třeba fialová, modrá, nebo neonově růžová. Přesto vše jí to ale vždy sluší a její outfity jsou dokonale sladěné s barvou vlasů. Nechte se inspirovat jejími vlasovými proměnami.

Studená blond

Tento odstín patří k posledním nejoblíbenějším odstínům Katy a nutno podotknout, že jí také nejvíce sluší. Především pak studený tón blond, který jí lichotí. Více se nám ale v tomto odstínu líbila s krátkými vlasy, ve kterých vynikly rysy jejího obličeje a paradoxně v tomto střihu je více za „dámu“ než s dlouhou hřívou. Co říkáte?

View this post on Instagram

VOTE! #AmericanIdol

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Extravagance na prvním místě

Katy Perry vždy byla za hvězdu. Ačkoliv si prošla mnohým, její sebevědomí jí můžeme jen a jen závidět. Kdo jiný (kromě její kolegyně Lady Gaga) má tolik odvahy na takové extravagantní vlasové experimenty? Katy je známá také tím, že s každým svým novým albem, nebo novým hitem přichází v rámci promo originální účes.

Růžová jako barbie

Katy miluje růžovou barvu. A to natolik, že měla už několikrát růžové vlasy. Od něžných rose gold odstínů (tento odstín se nám na ní líbil absolutně nejvíce) po neonově růžovou, ve které ji nikdo nepřehlédne. Uvidíme, čeho se u Katy dočkáme příště, třeba takové zelené se zatím vyhýbá. Překvapí nás?

Foto: Instagram.com/KatyPerry, Facebook.com/KatyPerry.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.