Nemáte čas na dokonalý make-up, vystínované oči a dokonce ani řasenku? Nevadí, existuje způsob, jak se ultra rychle nalíčit a přesto vypadat jako hvězda – zázrak jménem rtěnka! 

Nude líčení a rudé rty

Aby váš celkový dojem nepůsobil přehnaně, vyhněte se výraznějšímu líčení jako takovému. Především pak pokud volíte líčení na víkend, do práce, na večeři či kávu s přáteli. Na všechny tyto společenské akce je červená rtěnka povolená, ale v té správné míře.

Trendem je tzv. nude líčení, které jde ruku v ruce s rudou rtěnkou. Lehký make-up, trocha řasenky nebo řasy jen natočené kleštičkami na řasy a výrazné rty je rychlé líčení, které vám zabere ani ne 5 minut a bude tím správným kontrastem pro rudé rty.

Na večírek

Na večírek, ples a jiné podobné akce můžete samozřejmě volit výraznější make-up. Oči krásně vystínované nebo orámované tužkou na oči, která vám vytvoří “kočičí oči”, budou v kombinaci s rudými rty ještě výraznější. Pozor! Držte se nepsaného pravidla – s výrazným líčení volte přirozenější účes. Nechcete přeci působit uměleji než panenka Barbie.

Dlouhotrvající rtěnka

Chodit se upravovat každých pět minut na toaletu není tou nejlepší taktikou, jak si užít skvělý večer. Proto jsme si zamilovaly dlouhotrvající rtěnky, se kterými se v posledních letech roztrhl pytel.

Tip: Před nanesením rtěnky nejprve rty pořádně očistěte, nebo použijte peeling. Pokud máte raději matnější rtěnky, pak jednoduše rty po nanesení dlouhotrvající rtěnky přepudrujte.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments