Odhalit o něco více díky hlubokému výstřihu? Pro nějaké ženy žádný problém, vždyť takhle chodí denně! Pro jiné ale věc, na kterou si netroufnou, protože si třeba příliš málo věří. Mnoho žen žije v přesvědčení, že ňadra jsou ta část těla, kterou je potřeba zahalovat a skrývat. Jasně, jen stěží se budete prezentovat ve stylu “dobrý den, prsa ven”. Na druhou stranu ukázat občas trochu více není vůbec žádná ostuda.

Nemusíte působit lacině

Rozhodně po vás nechci, abyste se díky hlubšímu výstřihu na halence, topu nebo šatech, cítily lacině. Od toho tady nejsem. Chci naopak poukázat na to, že žijeme v celkem svobodné zemi, kde nám (naštěstí!) nikdo neurčuje, co smíme a nesmíme nosit. Ačkoli to většina z nás považuje za samozřejmost, v mnoha zemích to samozřejmost není a my bychom si tak tohoto privilegia měly vážit.

Když to máš, tak to ukaž!

Nezáleží na tom, jestli jste plochá jako přistávací dráha pro letadla, nebo vám naopak na hrudníku vyrostly dva melounky – tak či onak by byla škoda, pokud byste nedokázala prodat, co vám příroda nadělila. Ráda razím heslo “když to máš, tak to ukaž” a pro tento případ je naprosto ukázkové. Proč se stydět za něco, co je pro nás ženy tak přirozené, jako jsou právě prsa?

Šaty

Minimálně jedny šaty s výstřihem by měla mít v šatníku každá žena, bez výjimky. Jsou perfektní třeba na rande, kde chcete naznačit, že se vám druhá polovička líbí, skvěle oživí oslavu výročí, kdy si s protějškem vyrazíte na romantickou večeři a vydat se s nimi můžete i do baru, kde se budete snažit ulovit nějakou “kořist”. Nestyďte se je nosit, vždyť šaty a ženy k sobě patří.

Halenky

Vyrazit si v halence s výstřihem třeba do práce? Pro některé ženy denní chleba, pro jiné naprosté tabu. Kdo ale řekl, že v práci musíte vypadat jako nudná šedá myška? Nebojte se ukázat, že jste žena, které sebevědomí nechybí a která se nebojí dát na obdiv to, co jí příroda nadělila do vínku. Nemusíte hned působit vyzývavě, kombinace slušivé halenky a třeba pouzdrové sukně až ke kolenům bude vypadat velmi vkusně.

Topy

V poslední době jsou velmi oblíbené saténové topy, kterým přichází na chuť čím dál více žen. Dají se nosit pro jakoukoli příležitost, od pracovní schůzky, před rande ve dvou až po outfit do práce, stačí je jen vhodně zkombinovat. Vy byste snad dokázaly takovému elegantnímu saténovému topu odolat? Já se přiznám, že bych měla co dělat, abych mu dokázala říci ne!

Foto: ASOS, Pixabay.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments