Celou zimu si říkáme to samé – do léta času dost, hubnout do plavek budu na jaře. Celé jaro potom navštěvujeme fitness centra a dřeme v posilovně, abychom v létě měly postavu svých snů. Má to ale smysl? Za prvé, uvědomte si, že jste krásné takové, jaké jste! A za druhé, pár kilo navíc schováte snadno pod jednodílné plavky, které jsou svěží a často i více sexy než okoukané dvoudílné bikiny.

Vytvarují dokonalou postavu

Nemusíte mít břicho jako pekáč buchet. I s volnějším bříškem můžete mít dokonalou postavu, jednodílné plavky vám totiž zpevní vše, co je trošičku povislé. Především pak takové, které jsou hodně vykrojené v pase, v okolí kolem zadečku. Zvýrazní vaši ženskou postavu a v kombinaci s výraznějším výstřihem vám dokonce opticky uberou pár kilo. Kouzlo, které muži nepochopí a ženy milují.

Monokiny jsou stále v kurzu

Oblíbená varianta jednodílných plavek monokiny je stále v kurzu. Jedná se o typ plavek, které mají zajímavý střih a vykrojení, ať už po stranách, nebo v přední části. Pokud obyčejné jednodílné plavky nejsou nic pro vás a hledáte něco více extravagantnějšího, monokiny jsou pro vás to pravé ořechové.

Černé plavky uberou kila, bílé zvýrazní opálení, vzory schovají více než očekáváte

Stejně jako v běžné módě i u plavek platí, že černá barva je prostě klasika. Černá opticky ubere několik kilogramů, zeštíhlí vaši postavu a navíc se v těchto plavkách rychleji opálíte, protože působí jako magnet na sluneční paprsky. S bílou naopak dokonale vynikne vaše letní opálení. Pokud se ale v jednodílných plavkách stále necítíte dobře a chcete schovat více tělesných nedokonalostí, sáhněte po plavkách se vzorem. Vzory schovají více, než očekáváte. A teď už vzhůru k vodě.

Foto: Unsplash.com, H&M.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments