Návrat 90. let: lacláče znovu pobláznily módní svět

Původně sloužily jen jako oblečení pro opraváře a dělníky, nakonec se staly obrovským módním hitem 90. let. A ač je to možná k nevíře, teď se lacláče vrátily do módy znovu. A to zdaleka ne jenom u těhotných nebo silnějších žen – nosí je i útlé drobné dívky.

8K8B0616 (1)

Většina mužů je na ženách vidí jenom nerada (holt lacláče nejsou zrovna sexy), ženy na ně ale nedají dopustit. Jsou totiž nesmírně pohodlné a navíc zakryjí nějaké to kilo na bříšku navíc, což se zejména po dlouhé zimě náramně hodí.

Navíc pokud správně vyberete, sluší lacláče skutečně všem. Dovolit si je může dívka s dokonalými mírami i ta, která na životosprávu až tak nehledí. A omezení není ani věkové – lacláče sice vypadají lépe na mladších dámách, ale zkusit je může i zralá žena středního věku. Stačí jenom zvolit vhodný zbytek outfitu.

Co k nim nosit?

Mollie King at The Folli Follie store launch on Oxford Street in London - 28 May 2015 BANG MEDIA INTERNATIONAL FAMOUS PICTURES 28 HOLMES ROAD LONDON NW5 3AB UNITED KINGDOM tel +44 (0) 20 7485 1005 e-mail pictures@famous.uk.com www.famous.uk.com FAM54242

Lacláče jsou volnočasové oblečení, snad úplně nejlépe vypadají v ležérní kombinaci s bílým tričkem a teniskami – jako to má třeba tato dáma z Sheego. Její look je mladistvý, svěží a velmi pohodlný. Sázka na jistotu.

Jestliže chcete být spíše za slušnou dámu, obujte k lacláčům třeba lodičky na podpatku a k tomu přidejte elegantní košilku – dokonalým příkladem budiž tato dáma z Fashion Climaxx. Zajímavé, co říkáte?

V úvodu článku jsme psali o tom, že lacláče zřejmě nebudou tím nejžhavějším kouskem oblečení, který ve skříni najdete. Jasně – na erotické hrátky s partnerem se asi moc nehodí, ale světe div se, i v lacláčích z vás může vyzařovat pořádná porce sex-appealu. Důkaz?

A co vy, dámy, máte rády lacláče? A s čím je nejraději kombinujete?


Obrázky: www.famous.uk.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.