Nude barvy jsou módní a velice oblíbené. Tento jednoduchý odstín je nenápadný, takže si možná myslíte, že se v tomto případě nedá nic pokazit. Bohužel dá. Módnímu trapasu se ale můžete úspěšně vyhnout, pokud se budete řídit základními pravidly a budete tuto barvu správně nosit.

Nevíme jak vy, ale my naprosto zbožňujeme podzimní a zimní kabátky v nude odstínu, které když se doplní o boty a doplňky ve výraznějších barvách, je dokonalý outfit na světě. Výraznější doplňky jsou klíčové, pokud tuto barvu chcete nosit a zkrátka se jí nehodláte vzdát.

[easy-image-collage id=62786]

Možná si říkáte, že když v módě preferujete tlumené odstíny, nemůže se vám stát, že byste outfit překombinovala, jako se tomu může snadno stát u křiklavých odstínů. Bohužel i vaše oblíbená béžová vám může způsobit nemalý trapas, pokud to s ní přeženete. Pozor byste si měla dát zejména na upnuté béžové kalhoty, které jsou naprosto out. Pokud si obléknete nevhodný odstín, na první pohled to bude vypadat, že žádné kalhoty na sobě nemáte.

Jak už bylo naznačeno, důležité je správné kombinování, které zaručí, že outfit bude vypadat svěže a elegantně. Zde je několik typů, jak na to.

[easy-image-collage id=62787]

Nude v kombinaci s leopardím vzorem

Naprosto perfektní kombinace, která vypadá skvěle a trendy. Zvířecí vzory se opakovaně vrací do módy, takže je můžete s klidným svědomím nosit.

Nude v kombinaci s šedými a černými odstíny

Černá a šedá jsou dvě základní barvy, které dodávají kontrast kterémukoliv outfitu. Ve spojení s béžovou vypadají perfektně.

Nude v kombinaci s džínovinou

S džínovinou si nude barvy skvěle rozumí a hezky se navzájem doplňují. Stačí jedny džíny a outfit je oživený.

View this post on Instagram

Today is a multiple cups of coffee kind of day . . #coldweatherstyle ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ •• Outfit •• ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Sneakers: #Nike Air Max 95⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Jeans: @femmeluxefinery ⠀⠀⠀⠀ Knitwear: @qoffeeandmore ⠀ Fluffycoat: #Qoffeeandmore⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀#nikeairmax95 #airmax95⠀#nikeairmax #nudecolor #fluffycoat #fluffy #nudecolours #nudeoutfit #momjeans #boyfriendjeans #femmeluxefinery #femmeluxe #femmegal #femmefashion #outfitpost #outfitstyle #outfitoftheday #lookoftheday ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

A post shared by Querine Noëlle van Wijk (@fashionstatementsbyq) on

View this post on Instagram

That bag?❤️ #purses #luxurystyle #nudeoutfit #winteriscoming

A post shared by Andromeda? (@fashion_is_my_dope) on

Malá rada na závěr. Jestliže se béžové zkrátka nemůžete nabažit a musíte se do ní obléct od hlavy až k patě, je třeba využít různé odstíny a textury a tím oddělit jednotlivé části outfitu. Béžová není jen jedna, její škála je skutečně široká.

View this post on Instagram

I thought I was alone… but this one showed up again ? #OOTD

A post shared by Wiame (@wiamelaraichi) on

Foto: Splashnews.com, Instagram, H&M.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments