Naučte se nosit široké pásky, outfitu dodají šmrnc!

Široké pásky se řadí mezi aktuální módní trendy, kterým neodolají jak obyčejné smrtelnice, tak ani významné celebrity. Stále více z nás totiž přichází na to, že s pomocí vkusného a viditelnějšího pásku lze i z naprosto obyčejného outfitu vytvořit něco opravdu zajímavého a šmrncovního. 

Široké pásky – univerzální doplněk, který si zamilujete

Široké pásky si zkrátka chtě nechtě musíte zamilovat. Spadají mezi módní doplňky, kterých můžete mít doma klidně hned několik a přitom se kvůli nim nebudete muset stěhovat z ložnice, protože nezabírají příliš mnoho místa. Navíc se dají skvěle nosit prakticky k čemukoli, což je pasuje do role univerzálního pomocníka, se kterým hravě vytvoříte i takové módní styly, ze kterých bude všem ostatním doslova zrak přecházet.

I my vám v dnešním článku přinášíme vlnu inspirace, jak široké pásky nosit, s čím je kombinovat a jaké varianty vám třeba pomohou zamaskovat kypřejší tvary. Uvidíte, že po přečtení následujících řádků se i vy stanete zarytým fanouškem širokých pásků, na které jednoznačně nedáte dopustit!

Vzdušné šaty pro plnější tvary

I když za našimi okny panuje podzim, který se jednou tváří přátelsky a podruhé nám zkazí náladu deštěm a zataženou oblohou, rozhodně to neznamená, že šaty musíte nutně nechat ležet na dně šatní skříně. Naopak! Když to počasí dovolí a venku nebude zima jako blázen, klidně si na sebe oblečte pohodlné vzdušné šatičky a ty pod prsy oživte širokým páskem. Měli byste vědět, že tahle maličkost pomůže zamaskovat vaše plnější tvary, za které se určitě nemusíte stydět, ale všichni víme, že čas od času není na škodu trochu oklamat okolí, že?

naucte-se-nosit-siroke-pasky-outfitu-dodaji-smrnc-05
naucte-se-nosit-siroke-pasky-outfitu-dodaji-smrnc-02

Těsné tílko pro zvýraznění štíhlého pasu

Kombinace těsného topu, tílka nebo trička se širokým páskem nemůže dopadnout jinak, nežli na jedničku s hvězdičkou a k tomu všemu ještě dvakrát podtrženou! Pakliže patříte k ženám, které se mohou pyšnit štíhlým pasem, neváhejte na něho poukázat a s pomocí širokého pásku na něho upoutat pozornost. Zkombinujete-li navíc tyto dva prvky z vaší šatní skříně ještě se slim džínami, pak rázem vykouzlíte takovou pecku, že se za vámi budou na ulici všichni obdivně otáčet.

Elegantní sako pro moderní ženu

Pokud rádi nosíte sako, pak máme jeden skvělý tip i pro vás: spojení širokého pásku a vypasovaného sáčka je jasně výherní a my na ni klidně vsadíme svou červenou kartu! Vypasované sako samo o sobě vyzdvihne přednosti vaší postavy, ale může na první pohled působit tak trochu nudně, což je určitě škoda. Zkombinujete-li ale sako s výrazným širokým páskem, bude vámi vytvořený look rázem působit úplně jinak. Tak co myslíte, troufnete si to vyzkoušet?

naucte-se-nosit-siroke-pasky-outfitu-dodaji-smrnc-03
naucte-se-nosit-siroke-pasky-outfitu-dodaji-smrnc-04

 

Foto: Pinterest, ASOS.