Naučte se nosit fialovou

O tom, že je letošní barvou roku vyhlášený odstín Ultra Violet, jsme vás už informovali. Jak už to tak bývá, chvíli trvá, než se módní trendy naplno rozjedou. Jistě si už mnoho z vás všimlo, že fialová dorazila nejen do podzimních kolekcí obchodů po celém světě, ale také rovnou do ulic, kde se šíří rychle jako podzimní epidemie chřipky. 

Naprosto jedinečná barva

Fialková je jedinečná barva, která se nedá nahradit. Vzhledem ke svému výraznému odstínu je třeba fialkovou kombinovat s neutrálními barvami, které se nebudou navzájem přebíjet. Radost udělá především blondýnkám, které ve fialové ještě více vyniknou. Smutnět nemusejí ale ani brunety, kterým fialový odstín podtrhne například opálení.

Tón v tónu

Milujeme kontrasty, je pro vás ale výzva zkoušet outfity tón v tónu. Dlouhá sukně nebo culottes v tmavším odstínu fialové (která nebude přidávat kila) a top nebo sako v odstínu ultra violet je příjemnou a oku lahodící kombinací.

Ultra Violet a růžová

Pokud toužíte být trochu více extravagantní a nebojíte se zajímavých kombinací, pak rozhodně vsaďte na sytě růžovou. Abyste nevypadaly jako panenky Barbie, pak nezapomeňte do vašeho outfitu použít kousek v neutrálním tónu, který váš přeslazený outfit příjemně rozbije.

Fialová a kanárkově žlutá

Dalším příjemným překvapením je kombinace fialové a kanárkově žluté. Je to taková barevná verze černo – bílé. Vkusná a neuvěřitelně stylová.

Foto: Pinterest.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.