Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko… jarní počasí se vrací zpátky na scénu. Příjemné teploty nad 15 °C se k nám rychle blíží a my tak můžeme odhodit vrstvení, které nás provázelo celou zimu a vykročit za dobrodružstvím v trochu odlehčeném outfitu.

Džíska – must have kousek!

Džínovina si drží právem své místo mezi nejoblíbenějšími módními trendy. V posledních letech je ale stále oblíbenější v podobě džísky. Pokud ještě žádnou džísku nevlastníte, co nejdřív tuhle „chybu“ napravte, jedná se totiž o must have kousek, bez kterého se prostě neobejdete.

Tip: Džínové bundy se skvěle hodí k šatům, pro které je svěžím módním doplňkem, který kompletně oživí celý outfit. Pak stačí sáhnout po pohodlných slip-onkách a vzhůru do světa.

Jaro = kombinace zimy a léta

Jaro je přechodem mezi zimou a létem. Proto je jarní příjemné počasí skvělé v kombinování zimních a letních kousků. Jedině na jaře můžete sáhnout po vašem milovaném dlouhém maxisvetru, který jste nosila téměř celou zimu a zároveň po vašem novém sexy topu. Jakou zvolíte spodní část je na vás, jestli vsadíte na skort sukni, nebo boyfriend džíny, ani jedním nic nezkazíte.

Tip: Třešničkou na dortu tohoto outfitu bude např. top, který je ozdobený sexy krajkou.

Svoboda veselým barvám

Je zvykem, že v zimních měsících se nosí především barvy tmavších odstínů. Přeci jen, i móda jde v souladu s přírodou, že? Na jaře se ale příroda probouzí a veselé barvy oblečení také!

Nastal čas je probudit a vrátit zpět do vašich denních outfitů. Stejně jako minulý rok, i letos budeme nosit oblíbené pastelové odstíny, které nás zkrátka nepřestávají bavit. A to především růžovou, modrou a žlutou. Zapomenout nesmíme také na barvu roku 2018, kterou vyhlásila Pantone Color Insitute barvu odstínu Ultra Violet.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze